https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2841473
10738
474
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2966975
10740
474
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Alakok. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, lapszéli apró sérülésekkel (feltehetően rajzszög által ütött), mű ép. Hátoldalán pecséttel jelzett, 35×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2867461
10741
474
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos Éva (1967-): Gesztusok aranyban (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, fakeretben, 23×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3080186
10742
474
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stéhlik Lajos (1907-1997): Táj. Olaj, karton. Jelezve balra lent (töredékesen). Fakeretben. 50x36 cm 3080339
10743
474
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Scholtz Robert Friedrich Karl (1877-1966): Magyar kocsis portréja., Cinkográfia. papír. Jelzett. 45x35 cm DEDIKÁLT Bottka Miklós (1876 - 1941) festőművésznek Szélén a képet nem érintő beszakadásokkal
Das Lot is nicht erreichbar
2872976
10744
474
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Simon Béla (1957-): Városrészlet, olaj, karton jelzett keretben 32x48 cm 2956165
10745
474
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sautner Lipót (1889-?): Vízparti fények. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán régi raglapokkal, egyiken Budapest Főváros IV (...) bélyegzővel. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2666383
10746
474
0
6500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárosi Ödön (1885-1950): Buda, Hűvösvölgy környéki táj. Akvarell, papír. Jelzett. 48x37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2676035
10747
474
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárosi Ödön (1885-1950): Haág Dezső portréja, 1945. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139763
10748
474
0
5500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárközy Zoltán (1910-?): Napraforgós csendélet. Olaj, váaszon, jelzett, keretben, 60×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2980892
10749
474
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm 2877050
10750
474
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Vladimir Svoboda (1937-): Nyugati hegyek, 1992. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent, hátoldalán raglappal. 37,5x44 cm. / Vladimir Svoboda (1937-), Czech painter: Western mountains, (Zapadni Hory) 1992. Mixed technique on wood, signed lower right, with label on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse