Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Sajdik Ferenc (1930-): Kisváros. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (40/11). 38x58 cm. Feltekerve.
10713.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szalay Miklós (1972-): Nem egyértelműen, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 6/7 számozással. 30x24 cm
10714.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Endlösung, 2003. Linómetszet, papír, jelzett, 2/5 számozással. 30x29 cm
10715.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Tegyél le, 2002. Papírmetszet, papír, jelzett, 5/7 számozással. 25,5x28 cm
10716.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Fejesek, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 12,5x8 cm
10717.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szalay Miklós (1972-): A hatalom varázsa (olvashatatlan címmel), 2002. Rézkarc (?), papír, jelzett, 11/12 számozással. 25x21 cm
10718.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Párbaj, 2002. Prespán (sokszorosított grafika), papír, jelzett, 21/22 számozással. 30x24 cm
10719.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/XIV számozással. 22x17 cm
10720.

Rufpreis:
4 000 HUF

10722.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10723.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10724.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sziksz Eszter (-): Hűlt helyek II.. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI/VII számozással. 33x28 cm
10725.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF