Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3214673
10713
474
Sajdik Ferenc (1930-): Kisváros. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (40/11). 38x58 cm. Feltekerve. 3134345
10714
474
Szalay Miklós (1972-): Nem egyértelműen, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 6/7 számozással. 30x24 cm
3134199
10715
474
Szalay Miklós (1972-): Endlösung, 2003. Linómetszet, papír, jelzett, 2/5 számozással. 30x29 cm
3134249
10716
474
Szalay Miklós (1972-): Tegyél le, 2002. Papírmetszet, papír, jelzett, 5/7 számozással. 25,5x28 cm 3134153
10717
474
Szalay Miklós (1972-): Fejesek, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 12,5x8 cm
3134148
10718
474
Szalay Miklós (1972-): A hatalom varázsa (olvashatatlan címmel), 2002. Rézkarc (?), papír, jelzett, 11/12 számozással. 25x21 cm
3137859
10719
474
Szalay Miklós (1972-): Párbaj, 2002. Prespán (sokszorosított grafika), papír, jelzett, 21/22 számozással. 30x24 cm
3142071
10720
474
Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/XIV számozással. 22x17 cm
3018364
10722
474
2879466
10723
474
26000
3018331
10724
474
24000
3140957
10725
474
Sziksz Eszter (-): Hűlt helyek II.. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI/VII számozással. 33x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF