Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10861.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Véssey Gábor (1948-): R. őszi fényben, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 15×15 cm
10862.

Rufpreis:
2 800 HUF

Véssey Gábor (1948-): Gyertyaláng III, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 4/4 számozással, 30×25 cm
10863.

Rufpreis:
2 800 HUF

Véssey Gábor (1948-): No (...), 2000. Litográfia, papír, jelzett, 9/13 számozással, 30×25 cm
10864.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vén Zoltán (1941-): Woo-doo krisztus. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA V/VIII számozással, 39,5x25 cm
10865.

Rufpreis:
2 800 HUF

Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10866.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10867.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Viski János (1891-1987): Ménes (pihenő lovak). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 59x79 cm
10868.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Weisz Zsuzsa (1925-2017): Vízfolyás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm.
10869.

Rufpreis:
2 400 HUF

10870.

Rufpreis:
1 000 HUF

10871.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zichy Mihály (1827-1906): 33 db Erotikus rajz. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, kb 14x18 cm, lapméret 33x25 cm
10872.

Rufpreis:
10 000 HUF
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF