Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3126522
10861
474
24000
3133869
10862
474
Véssey Gábor (1948-): R. őszi fényben, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 15×15 cm
3135060
10863
474
Véssey Gábor (1948-): Gyertyaláng III, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 4/4 számozással, 30×25 cm
3135819
10864
474
Véssey Gábor (1948-): No (...), 2000. Litográfia, papír, jelzett, 9/13 számozással, 30×25 cm
3140918
10865
474
Vén Zoltán (1941-): Woo-doo krisztus. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA V/VIII számozással, 39,5x25 cm
3164062
10866
474
55000
Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3026974
10867
474
60000
3142414
10868
474
95000
Viski János (1891-1987): Ménes (pihenő lovak). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 59x79 cm
3126314
10869
474
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Vízfolyás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm.
2590824
10870
474
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Változatok a szigligeti vár (...), II.. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100). Üvegezett fakeretben. 9,5×20 cm 2843686
10871
474
3221816
10872
474
Zichy Mihály (1827-1906): 33 db Erotikus rajz. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, kb 14x18 cm, lapméret 33x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF