Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3219648
10653
474
3041122
10654
474
Szűcs Tímea (1991-): Erő. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett keretben 17x13 cm
3002204
10655
474
Szűcs Tímea (1991-): Venom feltámadása. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 29x20,5 cm
3002207
10656
474
Szűcs Tímea (1991-): X. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent. 28x20,5 cm
3099858
10657
474
28000
3099859
10658
474
28000
3005300
10659
474
Szabó András (1951-): Elmúlás. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (10/15). 29,5×19,5 cm 3134243
10660
474
Szalay Miklós (1972-): Tegyél már le, 2002. Papírmetszet, papír, jelzett, 1/2 számozással. 22x19 cm
3134238
10661
474
Szalay Miklós (1972-): A Teremtő szétválasztja a főnököt és a munkást, 2003. Rézkarc, papír, jelzett, 2/7 számozással. 18x20 cm 3027677
10662
474
Szunyoghy Viktória (1983-): Felfedező. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 21x29 cm
3027667
10663
474
3027681
10664
474
Szunyoghy Viktória (1983-): Hazug. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF