Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

10653.

Rufpreis:
2 400 HUF

10654.

Rufpreis:
3 000 HUF

10655.

Rufpreis:
3 000 HUF

10656.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10657.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10658.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10659.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Tegyél már le, 2002. Papírmetszet, papír, jelzett, 1/2 számozással. 22x19 cm
10660.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szalay Miklós (1972-): A Teremtő szétválasztja a főnököt és a munkást, 2003. Rézkarc, papír, jelzett, 2/7 számozással. 18x20 cm
10661.

Rufpreis:
2 800 HUF

10662.

Rufpreis:
12 000 HUF

10663.

Rufpreis:
12 000 HUF

10664.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF