Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3218131
10800
474
cca 1980-2000 Töreky Ferenc (1922-2006): Női akt. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 34,5×23,5 cm 3217377
10801
474
Tóth Rozália (1946-2015): Tanya. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve balra lent. Fakeretben. 40x80 cm.
3217427
10802
474
Tóth Gábor (-): Kisvárosi utca. Olaj, fémlemez. Dekoratív fakeretben. 25,5x20,5 cm.
3214254
10803
474
30000
Itzchak Tarkay (1935-2012): Hölgyek. Litográfia, szignált, számozott, 10/20, 50x50 cm Üvegezett keretben 3220717
10804
474
30000
3220343
10805
474
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Fésülködés, 1927. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és felületi sérüléssel. Kartonra kasírozva. Lap alja vágott. 37,5×23 cm
3069870
10806
474
3018240
10807
474
17000
2971014
10808
474
Tramontini Ervin (1952-): Zebegényi utca. Akril, vászon. Jelezve balra fent. 50x70 cm
3199308
10809
474
Tamássy Margit (XX. sz. első fele): Iparművészeti magyaros rátétminták, 11 db. Vegyes technika, papír, mindegyik jelzett. b43x30 cm körüli méretekben.
3193476
10810
474
2890037
10811
474
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF