Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 857
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3202221
10189
474
48000
Fajó János (1937-2018): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1975. Szitanyomat, karton. Jelezve középen lent: Fajó 75. Művészpéldány A/E jelzéssel (balra lent). 34,5x28,5 cm. 2581074
10190
474
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett. 33×24 cm
3215260
10191
474
Fülöp Lajos (1939-2021): Veszprémi részlet a tűztoronnyal. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 50x34 cm
3215262
10192
474
Fülöp Lajos (1939-2021): Balatonpart. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 24,5x42 cm
3192533
10194
474
Földes Vilmos (1942-): Kényelemszeretet (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14,5×21 cm. 3080384
10195
474
8500
3061171
10196
474
38000
3062490
10197
474
Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templom, 1982. Tus, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 30x21 cm 3073248
10198
474
22000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), lapméret: 50x35 cm
3184421
10199
474
Földes Vilmos (1942-): Válófélben (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 14,5×19,5 cm. 3164026
10200
474
9500
Füssy Margit (működött 1930-40 körül): Líbiai vízpart, Tripoli környéke, 1939. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattaé. Díszes, korabeli fakeretben, 37×50 cm 3181691
10201
474
34000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF