Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Fajó János (1937-2018): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1975. Szitanyomat, karton. Jelezve középen lent: Fajó 75. Művészpéldány A/E jelzéssel (balra lent). 34,5x28,5 cm.
10189.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10190.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Fülöp Lajos (1939-2021): Veszprémi részlet a tűztoronnyal. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 50x34 cm
10191.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fülöp Lajos (1939-2021): Balatonpart. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 24,5x42 cm
10192.

Rufpreis:
12 000 HUF

Földes Vilmos (1942-): Kényelemszeretet (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14,5×21 cm.
10194.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10195.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10196.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templom, 1982. Tus, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 30x21 cm
10197.

Rufpreis:
3 000 HUF

10198.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Földes Vilmos (1942-): Válófélben (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 14,5×19,5 cm.
10199.

Rufpreis:
2 400 HUF

Füssy Margit (működött 1930-40 körül): Líbiai vízpart, Tripoli környéke, 1939. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattaé. Díszes, korabeli fakeretben, 37×50 cm
10200.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10201.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF