https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 857

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Forrai Gábor (1925 - 2000): Szerénke. Olaj, karton. Jelzett, dekoratív keretben. 45x30 cm
1
10202.

Forrai Gábor (1925 - 2000): Szerénke. Olaj, karton. Jelzett, dekoratív keretben. 45x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fekete Zsolt (1935-2016): Kecsetkisfaludi templom (Székelykecset, Erdély), 1982. Tus, papír, jelzett, 30x21 cm
1
10203.

Fekete Zsolt (1935-2016): Kecsetkisfaludi templom (Székelykecset, Erdély), 1982. Tus, papír, jelzett, 30x21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 31,5x21 cm
1
10204.

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 31,5x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Feszt László, ifj. (1957-): "A mágus". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.
1
10205.

Feszt László, ifj. (1957-): "A mágus". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Feszt László, ifj. (1957-): "A zöld lény". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.
1
10206.

Feszt László, ifj. (1957-): "A zöld lény". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm.
1
10207.

Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fehér Imre (1966-): Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben 60x80 cm
1
10208.

Fehér Imre (1966-): Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben 60x80 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Faragó Zoltán (1898-1970): Piros ruhás lány portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 49,5x39,5 cm. Dekoratív fakeretben.
1
10209.

Faragó Zoltán (1898-1970): Piros ruhás lány portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 49,5x39,5 cm. Dekoratív fakeretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.
1
10210.

Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 26,5x39 cm
1
10211.

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 26,5x39 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Farkas Attila (1974-): Spanyol táncosnő, 1996. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 42x30 cm
1
10212.

Farkas Attila (1974-): Spanyol táncosnő, 1996. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 42x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fejér Csaba (1936-2002): Udvar. Vegyes technika, papír, jbl.: Fejér Csaba, jjl: 959. 33x44 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
1
10213.

Fejér Csaba (1936-2002): Udvar. Vegyes technika, papír, jbl.: Fejér Csaba, jjl: 959. 33x44 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse