Bücher: Religion

Zahl der Lose: 67

Assisi Szent Ferenc virágos kertje. (Fioretti). Ford.: Kaposy József. Bp., 1921, Genius, 2 sztl. lev.+ XXXIX+(1)+348 p. Oldalszámozáson belül 18 egészoldalas, fametszetű illusztrációval. A borító és az illusztrációk Végh Gusztáv munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.
20784.

Rufpreis:
2 800 HUF

Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas, 238 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis sérülésekkel, némi kopással, helyenként kissé koszos lapokkal, a képek egy része előtt sérült hártyapapírral, régi intézményi bélyegzőkkel.
20785.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Hase Károly: A protestans polemika kézikönyve 1. Protestáns Theologiai Könyvtár II. kötet. Bp., 1874, Magyarországi Protestansegylet, kopott egészvászon kötés, foltos lapok, tulajdonosi bejegyzés.
20786.

Rufpreis:
1 400 HUF

Útravaló 1. Mária - Harangszó Csíksomlyón. hn.,én., ENB, 15 p. Kiadói papírkötés.
20787.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ferences Világmissziók 3 kötete:  P. Klaus Albert: Kínai nő, P. Treblig Péter: Jawata levelei Omotóhoz, P. Witte Mihály: Villano fények az őserdő mélyén. Bp., 1941-1946, Ferences Missziók Országos Ügynöksége. A borítók Márton Lajos munkái. Kiadói papírkötések.
20788.

Rufpreis:
1 000 HUF

Böjte Csaba: Szövetség az életért. 2007, Böjte Csaba ofm., papírkötés, a szerző által aláírt.
20789.

Rufpreis:
1 800 HUF

Belon Gellért: Jézus lelkülete. Bp., 2005, Magyar Máltai Szeretetszolgálat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20790.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vade mecum. XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis MCMXXXVIII. Az Eucharisztikus Kongresszus francia nyelvű kísérőfüzete számos érdekességgel, térképmelléklet hiányzik, kopottas állapotban + Keresztyén hittan és erkölcstan. Bp., 1911, Kókai Lajos. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20791.

Rufpreis:
1 400 HUF

II. János Pál: Emlékezet és azonosság. Beszélgetések az ezredfordulón. Bp., 2005, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20792.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szuszai Antal: Előkészület a nagy napokra. Katekézisek az először gyónók és áldozók, valamint a bérmálkozók előkészítésére. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, viseltes állapotban.
20793.

Rufpreis:
1 600 HUF

XVI. Benedek pápa Sacramentum caritatis kezdetű szinódus utáni apostoli buzdítása. Bp., 2007, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20794.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karen Armstrong: Mohaned. Az iszlám nyugati szemmel. Ford.: Péri Benedek. Bp., 1998., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20795.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF