Assisi Szent Ferenc virágos kertje. (Fioretti). Ford.: Kaposy József. Bp., 1921, Genius, 2 sztl. lev.+ XXXIX+(1)+348 p. Oldalszámozáson belül 18 egészoldalas, fametszetű illusztrációval. A borító és az illusztrációk Végh Gusztáv munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas, 238 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis sérülésekkel, némi kopással, helyenként kissé koszos lapokkal, a képek egy része előtt sérült hártyapapírral, régi intézményi bélyegzőkkel.
Dr. Hase Károly: A protestans polemika kézikönyve 1. Protestáns Theologiai Könyvtár II. kötet. Bp., 1874, Magyarországi Protestansegylet, kopott egészvászon kötés, foltos lapok, tulajdonosi bejegyzés.
Ferences Világmissziók 3 kötete: P. Klaus Albert: Kínai nő, P. Treblig Péter: Jawata levelei Omotóhoz, P. Witte Mihály: Villano fények az őserdő mélyén. Bp., 1941-1946, Ferences Missziók Országos Ügynöksége. A borítók Márton Lajos munkái. Kiadói papírkötések.
Vade mecum. XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis MCMXXXVIII. Az Eucharisztikus Kongresszus francia nyelvű kísérőfüzete számos érdekességgel, térképmelléklet hiányzik, kopottas állapotban + Keresztyén hittan és erkölcstan. Bp., 1911, Kókai Lajos. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Szuszai Antal: Előkészület a nagy napokra. Katekézisek az először gyónók és áldozók, valamint a bérmálkozók előkészítésére. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, viseltes állapotban.