Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1937, Cserépfalvi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, lapszéli szakadásokkal, kissé megviselt állapotban.
Felix Tátrai: Mehr Klarheit! Gedanken über den Prohászka-Kultus in Ungarn. hn., én., nyn., 55 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
Patek Ferenc: Coelestin pápa választása. Bp., 1912., Pallas, 87 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, sérült kötéssel, megviselt állapotban.
J. Krishnamurti: Most. Bp., é.n. (1930 k.), Star Publishing Trust (Csillag Kiadó Vállalat). 15 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos és kissé sérült borítóval.
Frenkl Thurzó Tibor (szerk.): Ha Isten nem volna. Egyház és állam másfél évtizede a Magyar Köztársaságban. Az interjúkat készítette és a bevezető esszét írta: Szále László. Bp., 2005, Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.