La Vie du Pape Clément XIV, (Ganganelli.) Hozzákötve: M. de Pontallard: Oraison Funebre du Pape Clémment XIV, (Ganganelli.) Paris-Fribourg, 1776-1775, Chez la Veuve Desaint-Chez B. L. Piller, 263+1+48 p. Fancia nyelven. Papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
Kis Hitterjesztő. Jézus Szent Gyermeksége Művének lapja. Szerkeszti Zimits Mihály. Megjelenik július és augusztus kivételével minden hónap elején. IX. évfolyam, 1-9. szám. (1933. szeptember - 1934. május.) [9 lapszám egybekötve.] Budatétény, 1933-1934. Názáret-Missziósház (Élet Irodalmi és Nyomda Rt.) 287 + [1] p. Oldalszámozáson belül számos szövegközti rajzzal, grafikával gazdagon díszített ifjúsági hitvédelmi folyóirat, mely a morális tanulságokban gazdag folytatásos elbeszéléseken kívül a Názáret Missziósház kelet-ázsiai missziós tevékenységéről is beszámol. XX. század közepéről származó egészvászon kötésben.
[Folyóirat] Kis Hitterjesztő. Jézus Szent Gyermeksége Művének lapja. Szerkeszti Zimits Mihály. Megjelenik július és augusztus kivételével minden hónap elején. X. évfolyam, 1-10. szám. (1934. szeptember - 1935. június.) [Teljes évfolyam egybekötve.] Budatétény, 1934-1935. Názáret-Missziósház (,,Élet" Irodalmi és Nyomda Rt.) 319 + [1] p. + 1 t. (színes kőnyomat, kihajtható). Lakatos 0. A X. évfolyam 5. szám elé kötve: [Folyóirat] Kis Hitterjesztő. Jézus Szent Gyermeksége Művének lapja. Szerkeszti Zimits Mihály. Megjelenik július és augusztus kivételével minden hónap elején. IX. évfolyam, 10. szám. (1934. június.) Budatétény, 1934. Názáret-Missziósház (,,Élet" Irodalmi és Nyomda Rt.) [289]-319 + [1] p. Oldalszámozáson belül számos szövegközti rajzzal, grafikával gazdagon díszített ifjúsági hitvédelmi folyóirat, mely a morális tanulságokban gazdag folytatásos elbeszéléseken kívül a Názáret Missziósház kelet-ázsiai missziós tevékenységéről is beszámol. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó példány. Ritka.
Christopher Edwards: Crazy for God. the Nightmare of Cult Life. Englewood Cliffs, 1979, Prentice-Hall. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, belső kötéstáblán elszíneződéssel, .