Bücher: Religion

Zahl der Lose: 67

20808.

Rufpreis:
10 000 HUF

La Vie du Pape Clément XIV, (Ganganelli.) Hozzákötve: M. de Pontallard: Oraison Funebre du Pape Clémment XIV, (Ganganelli.) Paris-Fribourg, 1776-1775, Chez la Veuve Desaint-Chez B. L. Piller, 263+1+48 p. Fancia nyelven. Papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
20809.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hans Urs von Baltasar: A dicsőség felfénylése II/1 - Teológiai stílusok: Klerikusok. Bp., 2005, Sík Sándor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
20810.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egyházi beszédek. II. kötet. szerkesztő és kiadó: Török Pál. Pest, 1845. Trattner-Károlyi. 1 t. +(6)+ 538p. Aranyozott félvászon kötésben
20811.

Rufpreis:
2 400 HUF

20812.

Rufpreis:
1 000 HUF

20813.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20814.

Rufpreis:
800 HUF

20815.

Rufpreis:
800 HUF

20816.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20817.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Christopher Edwards: Crazy for God. the Nightmare of Cult Life. Englewood Cliffs, 1979, Prentice-Hall. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, belső kötéstáblán elszíneződéssel, .
20818.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

20819.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF