Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 374

Carl Radnitzky (1818-1901) 1859. "Scitovszky János esztergomi bíboros" bronz emlékérem. "JOANNES BAPT CARD SCITOVSZKY PRINC PRIMAS AEPPUS STRIGON / SEMISAECULO SACERDOS VI. NOVEMBRIS MDCCCLIX". Szign.: Carl Radnitzky (45mm) T:XF ph., patina / Habsburg Monarchy 1859. "János Scitovszky cardinal of Esztergom" bronze commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (45mm) C:XF edge error, patina
31671.

Rufpreis:
10 000 HUF

31672.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Carl Radnitzky (1818-1901) 1883. "Ormós Zsigmond főispán / 1883. február 20. - 70. születés-napján barátai és tisztelői Temesvárott" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU,XF kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1883. "Ormós Zsigmond főispán / 1883. február 20. - 70. születés-napján barátai és tisztelői Temesvárott" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (40mm) C:AU,XF small edge error
31673.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

31674.

Rufpreis:
4 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) ~1974. "Chagall" Előre című alkotásának ábrázolása bronzplaketten, dísztokban. A tétel részét képezi egy Keserű János agrármérnök, földművelésügyi miniszterhelyettes számára címzett - a plakettre is kitérő - levél (96mm) T:AU
31675.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" bronz plakett, másolat (93mm) T:1-
31676.

Rufpreis:
3 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" Br plakett, másolat (93mm) T:1-
31677.

Rufpreis:
3 000 HUF

31678.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag emlékéremr (25,41g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo PS1
31680.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rónay Attila (1971-) 2007. "Puskás Ferenc 1927-2006" kétoldalas, patinázott, jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15,55g/0.999/42,5mm) T:1
31681.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rónay Attila (1971-) "Boldog névnapot" műanyag öntvény (~186mm) T:2
31682.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

31683.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF