Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 374

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Sprencz Jenő szoboröntő" kétoldalas bronz névjegyérem (38mm) T:AU
31647.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:AU
31648.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1984. "Dr. Imre József születésének 100. évfordulójára 1884-1945 / 75 éves a Szemklinika" kétoldalas bronz emlékplakett (~86,5mm) T:AU patina
31649.

Rufpreis:
12 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1986. "Buda Recuperata - 1686 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas öntött bronz emlékérem (88mm) T:AU
31650.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993" PP emlékérem hátlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben, a "gazdagságát" szóban az Á és G betű között verőtő-repedés! (42,5mm)
31651.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "Fery Antal alias Rex Antonius" egyoldalas öntött bronz emlékérem (85mm) T:UNC
31652.

Rufpreis:
6 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Levélbélyeggyűjtők első hazai egyesülete 1884 tiszteletdíja" fém plakett (83x123mm)T:2 patina, kis ph
31653.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Matzon Frigyes (1909-1986) 1941. "Jubileumi Kiállítás Kolozsvárott 1931-1941" aranyozott bronz emlékérem (80mm) T:XF karcok
31654.

Rufpreis:
3 000 HUF

Melocco Miklós (1935-) 1996. Herceghalom - Tangl Ferenc / Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóintézet" bronz emlékplakett eredeti dísztokban (120mm) T:UNC,AU
31655.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

31656.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Murányi Gyula (1881-1920) ~1910. "BÖLCSESSÉG, ERŐ, SZÉPSÉG VEZESSEN UTADON" szabadkőműves bronz emlékérem (60mm) T:XF patina
31657.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Murányi Gyula (1881-1920) 1910. "Mikszáth Kálmán" egyoldalas bronz emlékérem (41mm) T:XF kis patina / Hungary 1910. "Kálmán Mikszáth" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Gyula Murányi (41mm) C:XF small patina  HP 3693.
31658.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF