Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3152660
31659
471
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1
3186784
31660
471
7500
Numismatik
Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,07g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1
3191323
31661
471
Numismatik
2917051
31662
471
Numismatik
Nagy István János (1938-) 1978. "A Magyar Korona hazatérte emlékére 1978.1.6." egyoldalas bronz emlékérem (96mm) T:AU kis patina
3191556
31663
471
Numismatik
Nagy József (1931- ) 1988. "Kerekes Ferenc professzor - A Fűvészkert létrehozója / 20 éves a Kerekestelepi Kertbarát Kör - Debrecen 1988" kétoldalas, öntött bronz plakett (85mm) T:AU,XF kis patina 3073833
31664
471
Numismatik
Nagy Lajos (1949-) DN "Bessenyei György 1747-1811 / Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
2112333
31665
471
50000
Numismatik
3152973
31666
471
Numismatik
Pankotai Farkas Béla (1885-1945) 1944. "Repülni Hívom a Magyar Ifjúságot" egyoldalas, bronzozott, öntött fém plakett. Hátoldalán gravírozva "1944. évi Orsz. Modellversenyhét Aug 5-13." (99mm) T:XF ph. 2991087
31667
471
Numismatik
Papp László (1947-) 1994. "Magyarország Indonézia Bélyegkiállítás / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége 67. Bélyegnap" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:AU
3189103
31668
471
Numismatik
Pándi Kiss János (1905-1981) DN "Parlament" bronz plakett, egyoldalas változat, felirat nélkül (50x100mm) T:AU 3187017
31669
471
Numismatik
Peternák Gusztáv (1928-) 1978. "MÉE Tatabánya-esztergomi csoport - 225 éves a magyar szénbányászat / Korok, kultúrák, népek, nemzetek történeti hírnöke az érem" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo TB1 3187018
31670
471
Numismatik
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" bronz emlékérem "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Budapest" peremirattal (42,5mm) T:UNC,AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF