Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 374

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,35g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1
31659.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag emlékérem (25,07g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo SK1
31660.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

31661.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagy István János (1938-) 1978. "A Magyar Korona hazatérte emlékére 1978.1.6." egyoldalas bronz emlékérem (96mm) T:AU kis patina
31662.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy József (1931- ) 1988. "Kerekes Ferenc professzor - A Fűvészkert létrehozója / 20 éves a Kerekestelepi Kertbarát Kör - Debrecen 1988" kétoldalas, öntött bronz plakett (85mm) T:AU,XF kis patina
31663.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy Lajos (1949-) DN "Bessenyei György 1747-1811 / Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31664.

Rufpreis:
1 000 HUF

31665.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Pankotai Farkas Béla (1885-1945) 1944. "Repülni Hívom a Magyar Ifjúságot" egyoldalas, bronzozott, öntött fém plakett. Hátoldalán gravírozva "1944. évi Orsz. Modellversenyhét Aug 5-13." (99mm) T:XF ph.
31666.

Rufpreis:
4 000 HUF

Papp László (1947-) 1994. "Magyarország Indonézia Bélyegkiállítás / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége 67. Bélyegnap" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:AU
31667.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pándi Kiss János (1905-1981) DN "Parlament" bronz plakett, egyoldalas változat, felirat nélkül (50x100mm) T:AU
31668.

Rufpreis:
3 000 HUF

Peternák Gusztáv (1928-) 1978. "MÉE Tatabánya-esztergomi csoport - 225 éves a magyar szénbányászat / Korok, kultúrák, népek, nemzetek történeti hírnöke az érem" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU  Adamo TB1
31669.

Rufpreis:
1 600 HUF

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" bronz emlékérem "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Budapest" peremirattal (42,5mm) T:UNC,AU
31670.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF