Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 374

31684.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Wenzel Seidan (1817-1870) 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" bronz emlékérem (44mm) T:AU Hungary 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" bronze commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (44mm) C:AU
31685.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Wenzel Seidan (1817-1870) 1870. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók - Aradon 1870 / A természet a művészetnek mestere" kétoldalas bronz emlékérem (44mm) T:AU,XF apró patina Hungary 1870. "Hungarian Physicians and Naturalists on Arad 1870 / A természet a művészetnek mestere" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (44mm) C:AU,XF tiny patina HV 1464.
31686.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Wenzel Seidan (1817-1870) 1872. "Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül" bronz emlékérem (44mm) T:AU ph. / Hungary 1872. "Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül" Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (44mm) C:AU edge error HV 1465.
31687.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Wenzel Seidan (1817-1870) 1872. "Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül" bronz emlékérem (44mm) T:XF ph.  Hungary 1872. "Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül" bronze commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (44mm) C:XF edge error  HV 1465.
31688.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

31689.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Wenzel Seidan (1817-1870) 1876. "Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa - Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XIX. Gyűlésének" bronz emlékérem (45mm) T:AU,XF kis patina / Hungary 1876. "Maramure? County and Sighetu Marmatei / VIIIth General Assembly of the Hungarian Doctors and Naturalists" bronze commemorative medallion (45mm) C:AU,XF small patina
31690.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

31691.

Rufpreis:
8 000 HUF

Simon Ferenc (1922-) 1970. "Békéscsaba / IX. Közgazdász Vándorgyűlés" bronz emlékérem tokban (50mm) T:XF
31692.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simon Ferenc (1922-) 1985. "A szolnoki vár 300 éve szabad / MÉE - A török uralom véget ért" Ag és bronz emlékérem pár (34,57/0.640g/42,5mm) T:BU
31693.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somorjai László (1949-) 1977. "Sopron" kétoldalas bronz emlékérem Sopron szabad királyi várossá tételének 700. évfordulójára (32mm) T:AU
31694.

Rufpreis:
800 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag emlékérem kapszulában (41,65g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo ZE3
31695.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF