Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 374

1896. "Millenniumi emlék 896-1896 / I. Ferencz József" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU ph, kopott ezüstözés
31744.

Rufpreis:
2 000 HUF

1896. "Millenniumi emlék 896-1896 / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU ph, patina
31745.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1900. "Öröknaptár" forgatható fém naptár medál (26mm) T:AU
31746.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

1909. "Farbaky István az Egyesület alelnöke / Az Orsz. Bányászati- és Kohászati Egyesület Körmöczbányán tartott közgyűlésének emlékére 1909. Sept 19" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:AU,XF / Hungary 1909. "István Farbaky vice-president of the Association / General Assembly of the National Mining and Metallurgy Association at Kremnitz on 19th September 1909" double-sided bronze commemorative medallion (45mm) C:AU,XF
31747.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1909. "Arad 1909 Septb. 19. / Aradi 'Kossuth' Asztaltársaság" ezüstözött bronz emlékérem, füllel (25mm) T:XF / Hungary 1909. "Arad 1909 Septb. 19. / Aradi 'Kossuth' Asztaltársaság ('Kossuth' Table Society of Arad)" silver plated bronze commemorative medallion, with ear (25mm) C:XF
31748.

Rufpreis:
3 000 HUF

1915. "Hungaria S. Cordi J Consecrata 1915 / Hungaria B.M.V. Devota 1038" Zn emlékmedál Szent István és Ferenc József országfelajánlási jelenetével (29mm) T:AU
31749.

Rufpreis:
2 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap 1914-1915" bronz emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (21,5mm) T:AU patina
31750.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete / II. Díj" ezüstözött bronz díjérem (40mm) T:VF ph., ezüstözés lekopott
31751.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1922. "Délmagyarországi Baromfi- Galamb és Házinyúltenyésztők Egyesülete Békéscsaba" bronz érdemérem (41mm) T:VF karc, ph.
31752.

Rufpreis:
2 000 HUF

1931. "A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" jelzett Ag emlékérem füllel (11,26g/0.800/27mm) T:XF Hungary 1931. "A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" hallmarked Ag commemorative medallion with ear (11,26g/0.800/27mm) C:XF
31753.

Rufpreis:
8 000 HUF

1938. "Szálasi Ferenc 1938. / 1940. IX. 16." kétoldalas bronz emlékérem (25mm) T:AU,XF ph
31754.

Rufpreis:
6 000 HUF

31755.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF