Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3156461
31866
471
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2023. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége (MABÉOSZ) / 21. TEMAFILA Bélyegkiállítás - Tata 2023. 06. 30. - 07. 02." peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (8g/0.925/25mm) T:UNC (eredetileg PP) folt
2932379
31867
471
2200
Numismatik
DN "Pro Patria et Libertate Rákóczi" ezüstpatinázott fém lemezérem, műanyag tokban (38mm) + DN "II. Rákóczi Ferenc - Hazánk szentje, szabadság vezére, sötét éjben fényes csillagunk 1676-1735" fém lemezérem műanyag tokban (38mm) T:AU 3150894
31868
471
Numismatik
DN "Nemzetközi Tánc- és Kultúra Alapítvány" aranyozott bronz emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (65mm) T:AU,XF
3155811
31869
471
Numismatik
DN Jobbra néző bronz férfiportré plakett márvány talapzatra erősítve (~108mm, talapzat:150x135mm) T:AU
3073654
31870
471
400
Numismatik
DN "Gyula" egyoldalas terrakotta plakett peremén akasztásra szolgáló lyukakkal (110mm) T:XF szennyeződés
2931470
31871
471
Numismatik
DN "Ady Endre 1877-1919" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU ph
3077527
31872
471
Numismatik
DN "Komárom Megyei Tanács - A 10 éves hűséges szolgálatáért" egyoldalas bronz emlékérem tokban (80mm) T:XF patina
3073633
31873
471
Numismatik
DN "Tihany" egyoldalas kerámia plakett (143mm) T:AU 3073641
31874
471
Numismatik
DN "Aggtelek" egyoldalas kerámia plakett (150mm) T:AU 3074660
31875
471
Numismatik
DN Balra néző öntött bronz férfiportré plakett (132x107mm) T:AU 2966332
31876
471
Numismatik
DN "Sárkányölő Szent György" kétoldalas bronz emlékérem füllel (34mm) T:XF patina 2984708
31877
471
2200
Numismatik
DN "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis " kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF