Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 374
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3134508
31635
471
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lapis András (1942-) ~1990. "Árpád vezér - Feszty körkép - Ópusztaszer / Nemzeti Történeti Emlékpark - Ópusztaszer" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 3134004
31636
471
Numismatik
Lapis András (1942-) 1995. "Gyermektraumatológiai Konferencia / Epona Hotel" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU apró ph.
2959249
31637
471
Numismatik
3191940
31638
471
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Kőolajkutató Vállalat - Pártmunkáért" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3191941
31639
471
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Kőolajkutató Vállalat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 2984753
31640
471
900
Numismatik
3191511
31641
471
Numismatik
Ligeti Erika (1934-) 1971. "Magyar Drámák Hete" bronz emlékérem, dísztokban (80mm) T:AU fúrt ly. 3152656
31642
471
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,18g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP7
3186126
31643
471
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Állami csúszópénz / Respublica Szentendre" bronz gúnyérem (42x35mm) T:AU patina
3051764
31644
471
Numismatik
Ligeti Erika (1934-) "Qualitás Galéria" bronz plakett (48x48mm) T:AU 3186639
31645
471
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,92g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP19 3189040
31646
471
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 2003. "Pax Vobiscum" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:UNC,AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF