Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 374

Lapis András (1942-) ~1990. "Árpád vezér - Feszty körkép - Ópusztaszer / Nemzeti Történeti Emlékpark - Ópusztaszer" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31635.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lapis András (1942-) 1995. "Gyermektraumatológiai Konferencia / Epona Hotel" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU apró ph.
31636.

Rufpreis:
2 000 HUF

31637.

Rufpreis:
800 HUF

Lapis András (1942-) DN "Kőolajkutató Vállalat - Pártmunkáért" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31638.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lapis András (1942-) DN "Kőolajkutató Vállalat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31639.

Rufpreis:
2 000 HUF

31640.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Ligeti Erika (1934-) 1971. "Magyar Drámák Hete" bronz emlékérem, dísztokban (80mm) T:AU fúrt ly.
31641.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,18g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP7
31642.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Állami csúszópénz / Respublica Szentendre" bronz gúnyérem (42x35mm) T:AU patina
31643.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ligeti Erika (1934-) "Qualitás Galéria" bronz plakett (48x48mm) T:AU
31644.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,92g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo BP19
31645.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 2003. "Pax Vobiscum" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:UNC,AU
31646.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF