Csúcs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag és bronz emlékérem pár, mindkettő plombált műanyag tokban, az ezüst lezárt, sérülésmentes, a bronz több helyet törött darabban (~34g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU
Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" bronz emlékérem + Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:AU (PP), UNC Adamo BP26
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" Ag emlékérem peremén "SZG" jelzéssel (35,87g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat Adamo BP26
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Székesfehérvár - Török kivonulásának 300. évfordulója" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,34g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC fo., ujjlenyomat