Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 374

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1038, fejereklyetartó 1777" Ag és bronz emlékérem pár, az ezüst peremén "SZG" jelzéssel (35,63g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC patina, ujjlenyomat
31587.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Máriapócson 1991. Augusztus 16-20" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (31,17g/0.925/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc
31588.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-2018) 2005. "MÉE Székesfehérvár - I. Ferenc 1792-1835 / V. Ferdinánd 1835-1848" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SF45
31589.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

31590.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) DN "Arany Katedra Emlékplakett" aranyozott fém emlékérem (60mm) T:AU (eredetileg PP)
31591.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. "Koronázási jelvények" kétoldalas jelzett Ag emlékérem plasztiktokban, tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
31592.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (15,93g/0.999/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc
31593.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1996. "Veszprémi Bazilika - Főszékesegyház - X. századi alapokon épült 1910-ben / Veszprémi Főegyházmegye 996-1996" aranyozott bronz emlékérem (42mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31594.

Rufpreis:
2 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem kapszulában (34,79g/0.640/42,5mm) T:UNC
31595.

Rufpreis:
8 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és bronz emlékérem pár (34,79g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo ST2
31596.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gerl Károly (1857-1907) 1894KB "Dr. Wekerle Sándor - Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület nagybányai közgyűlési érme" ezüstözött Zn emlékérem. "DR WEKERLE SÁNDOR A BÁNYÁSZEGYESÜLET VÉDNÖKE / AZ ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET 1894 AUGUSZTUS 6. NAGYBÁNYÁN TARTOTT KÖZGYŰLÉSÉNEK EMLÉKÉÜL" Körmöcbánya (6,85g/37mm) T:AU,XF patina / Hungary 1894KB "Hungarian Mining and Metallurgical Society - Dr. Sándor Wekerle" silver plated Zn commemorative medallion. Sign.: Károly Gerl (6,85g/37mm) C:AU,XF patina HP 2542.
31597.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Göröntsér Greff Lajos(?) (1888-1976) ~1928. Vészi József írót, újságírót, országgyűlési képviselőt ábrázoló, jobbra néző, szemüveges gipsz férfiportré, erősen hiányos, rendkívül nehezen olvasható körirattal, kiolvasható "(...) V(...)SZI 1858 - 1878 - 1928" (123mm / peremmel 169mm) T:2 ph.
31598.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF