Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1038, fejereklyetartó 1777" Ag és bronz emlékérem pár, az ezüst peremén "SZG" jelzéssel (35,63g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC patina, ujjlenyomat
Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Máriapócson 1991. Augusztus 16-20" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (31,17g/0.925/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-2018) 2005. "MÉE Székesfehérvár - I. Ferenc 1792-1835 / V. Ferdinánd 1835-1848" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SF45
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (15,93g/0.999/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1996. "Veszprémi Bazilika - Főszékesegyház - X. századi alapokon épült 1910-ben / Veszprémi Főegyházmegye 996-1996" aranyozott bronz emlékérem (42mm) T:AU (eredetileg PP) folt
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem kapszulában (34,79g/0.640/42,5mm) T:UNC
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és bronz emlékérem pár (34,79g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo ST2
Gerl Károly (1857-1907) 1894KB "Dr. Wekerle Sándor - Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület nagybányai közgyűlési érme" ezüstözött Zn emlékérem. "DR WEKERLE SÁNDOR A BÁNYÁSZEGYESÜLET VÉDNÖKE / AZ ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET 1894 AUGUSZTUS 6. NAGYBÁNYÁN TARTOTT KÖZGYŰLÉSÉNEK EMLÉKÉÜL" Körmöcbánya (6,85g/37mm) T:AU,XF patina / Hungary 1894KB "Hungarian Mining and Metallurgical Society - Dr. Sándor Wekerle" silver plated Zn commemorative medallion. Sign.: Károly Gerl (6,85g/37mm) C:AU,XF patina HP 2542.