Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 374

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" jelzett Ag emlékérem (27,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo KE19
31611.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Király Róbert (1930-) 1981. "Kisfaludy Károly 1788-1830 / Agria Játékszín 1975-1981" bronz emlékérem fa tartóval (96mm) T:AU
31612.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. "Wolfner József" egyoldalas bronz emlékérem (85mm) T:XF patina / Hungary 1926. "József Wolfner" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (85mm) C:XF patina HP 4916.
31613.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kiss György (1943-2016) 2002. "Pro Eötvös Díj" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti dísztokban, hátoldalán gravírozva (83mm) T:AU
31614.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss György (1943-2016) DN "Teszársz Károly - Vas- és Fémmunkások Központi Szövetségének első elnöke" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti dísztokban (109mm) T:UNC kis patina
31615.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) ~1980-1990. "MAFILM (Magyar Nemzeti Filmalap Zrt.)" kétoldalas fém plakett márványtalpra rögzítve (~88mm) fatalpas plexi vitrinben (185x125x75mm) T:AU
31616.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) ~1990. "Reményi Ede Zenei Díj" Miskolc város zenei díja, kétoldalas bronz plakett (95mm) T:AU,XF
31617.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

31618.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác" peremen jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~16g/0.925/32mm) T:PP patina
31619.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "A Kulturális Kapcsolatok Intézetének emlékérme, Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (95mm) T:AU
31620.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Budapest / Erdélyért - Körösfő Református Templom" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31621.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Claudius" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1,1- kis ph / Hungary 1988. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Claudius" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Sándor Kiss (29mm) C:UNC,AU small edge error Adamo SH9
31622.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF