Stich

Zahl der Lose: 81

11771.

Rufpreis:
4 000 HUF

Prospect deß Eylands Shepey, und der Vestung Shirenasse, so von den Holländern Erobert und geplündert worden ist, geschehen den 20. u. 21. Junij 1667. Rézmetszet, papír. Merian, "Theatrum Europaeum". Kisebb sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 15x37 cm
11772.

Rufpreis:
12 000 HUF

11773.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11774.

Rufpreis:
4 000 HUF

11775.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11776.

Rufpreis:
5 000 HUF

11777.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
11778.

Rufpreis:
3 000 HUF

Habsburg Margit (Parmai Margit, 1522-1586) portréja, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérülésekkel, 26x18 cm
11779.

Rufpreis:
3 000 HUF

ca 1840 Lord Byron: Mazeppa c. munkájának 4 db nagy méretű litografált illusztrációja francia és flamand nyelvű képaláírásokkal. Képméret 29x20 cm. lapméret 38x29 cm lap szélén beszakadásokkal / c. 1840 Lord Byron: Mazeppa c. 4 large lithographed illustrations of his work with captions in French and Flemish. Image size 29x20 cm. page size 38x29 cm with tears on the edge of the page
11780.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ludwig Andreas von Khevenhüller, Graf von Aichelberg-Frankenburg (1683-1744), a magyar király tárbornagya, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, szakadással, körbevágva, 24x17 cm
11781.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Johannes Esaias Nilson (1721-88): II. József portréja, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, paszpartuban, 25x15 cm
11782.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF