Stich

Zahl der Lose: 81

cca 1800 Francis Drake brit admirális rézmetszetű portréja 15x17 cm
11783.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

5 db régi svájci tájakat és épületeket ábrázoló metszet (Tell háza, Staubbach vízesés, Gessler tornya stb.). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Mind foltos. Lap széle részben kissé sérült. 9x14 cm körüli méretben.
11784.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1850 Kiskőszeg látképe, Battina an der Donau, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts, jelzés nélkül, 10x14,5 cm
11785.

Rufpreis:
3 000 HUF

A klérus, a világi rendek, a házasság, a múzsák, erőd (stb.). 7 db rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Feltehetően a Schauplatz d. Natur und Künste, (1776) c. könyvből, hátoldalán feliratozott. Néhány apró folttal. Jobb alsó sarkában és a lap széle részben vágott, 10x13 cm k. méretben.
11786.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

3 db régi svéd bányákat és várost (Örebro) ábrázoló metszet. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Mind foltos. Lap széle kissé sérült. 13x9 cm körüli méretben.
11787.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Marokkó (Marocco). Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Bibliograph. Institut, Hildburghausen kiadása. Kissé foltos. 12x16 cm.
11788.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Meindert Hobbema (1638-1709) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Táj emberekkel és állatokkal (Am Waldessaum, landscape). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. XIX. sz. közepe. Kissé foltos. 14x19,5 cm.
11789.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Johann Georg Martini (1785-?): Brücke St. Louis. Auf der großen Strasse von Genua nach Nizza über die Meer-Alpen (Híd Genovából Nizza felé). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. XIX. sz. közepe. Kissé foltos. 15,5x10 cm.
11790.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Clarkson Frederick Stanfield (1793-1867) után, Edward Francis Finden (1791-1857): Ettaia romjai (Ruins at Ettaia, said tro have been caused by a combat between Krishna and Kali)). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 10x14 cm
11791.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Dirck van Bergen (1645-1700) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Táj emberekkel és állatokkal (Am Flusse, The river's bank). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. XIX. sz. közepe. Lapszéli néhány apró folttal. 11,5x16,5 cm.
11792.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Ajaccio (Korzika). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Foltos. 11x15 cm.
11793.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Rieti és Vitri (Nápoly közelében). Acélmetszet, papír, jelzett a metszete. XIX. sz. közepe. Lapszéli néhány kevés apró folttal. 11x15,5 cm.
11794.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF