Stich

Zahl der Lose: 81

11807.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rembrandt van Rijn (1606-1669) után: Portré. Heliogravűr, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x15 cm
11808.

Rufpreis:
1 000 HUF

1858 Talányok (képrejtvények) Női hímzetmunkák. Divatkép.. műmelléklet a Hölgyfutárhoz. szerk: Tóth Kálmán. Rohn A. Pest, 1858. nagy méretű litográfia 38x57 cm
11809.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1800 Bouquet deu Mois d' Auoust, színezett metszet, 51×31 cm
11810.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1800 Virágcsokor, színezett metszet, feliratozva, 44×31 cm
11811.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1890 18 db vegyes témájú metszet, litográfia, a Pallas lexikonból 30x24 cm jó állapotban Gőzgép, gőzhajók, hajók.
11812.

Rufpreis:
3 000 HUF

A vad kérő látogatása, rézkarc, papír, jelzett, számozott (47./100), 7x4 cm
11813.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890 17 db állatos, növényes litográfia, a Pallas lexikonból 30x24 cm jó állapotban
11814.

Rufpreis:
3 000 HUF

Peter Speeth (1772-1831), Georg Primavesi (1774-1855): A heidelbergi kastély terasza (Der Altan des Heidelberger Schlosses). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, javított. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29,5x42 cm
11815.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF