Stich Zahl der Lose: 81
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2722930
11795
471
9500
Engravings
August Pfeiffer (1640-1698) protestáns teológus rézmetszető portréja, Paszpartuban 15x21 cm / Copper plate engraving. XVIII. sz.
2461191
11796
471
Engravings
2651514
11797
471
Engravings
S. v. Perger után, J. Kowatsch metszése: Doctor Faust. Rézmetszet, papír, jelzett ametszeten. 12x10 cm
2651648
11798
471
Engravings
Tiepolo után, F. Böttcher metszése. Krisztus töviskoronával. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 11,5x13,5 cm
2651448
11799
471
Engravings
cca 1800 3 db klf. rézmetszet a Harmincéves háború jeleneteivel, klf. méretekben, részben kissé foltos. 9x7 cm körüli méretben.
2651561
11800
471
Engravings
K. Lober metszése: Mazagram védelme. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 9x13 cm
2651635
11801
471
Engravings
Hodges után, Simon metszése: Luknau vára (Palais de Luknau). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 10x12,5 cm 2651552
11802
471
Engravings
Franz Xaver Stöber (1795-1858) metszése, Schedy után: Iván nagyfejedelem halála. Rézmetszet, papír, papírra kasírozva. 15x9 cm
2812305
11803
471
Engravings
Marsden Felsen (Anglia, Soth Shields). Színezett acélmetszet, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. Paszpartuban. 10x15 cm / Coloured steel engraving
2743065
11804
471
Engravings
2743068
11805
471
Engravings
Murillo után, Rajon metszése: Férfi arckép. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. Nyomt. a műsokszorosító egylet Bécsben. 15,5x11,5 cm
3014489
11806
471
Engravings
cca 1840 Rottmann: Akbar's Mausoleum bei Secunda in Indien, metszet, 13×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF