https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Stich

Zahl der Lose: 81

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1900 sedeni báró Ambrozy család címere. Litografált címerrajz 13x9 cm, lap 25x35 cm
1
11759.

cca 1900 sedeni báró Ambrozy család címere. Litografált címerrajz 13x9 cm, lap 25x35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Az Temesvár címere. Litografált címerrajz d: 11 cm, lap 25x35 cm
1
11760.

cca 1900 Az Temesvár címere. Litografált címerrajz d: 11 cm, lap 25x35 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Versecz címere. Litografált címerrajz d: 11 cm, lap 25x35 cm
1
11761.

cca 1900 Versecz címere. Litografált címerrajz d: 11 cm, lap 25x35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Fehértemplom ( Bela Crkva, németül Weißkirchen, románul Biserica Alba Serbia) címere. Litografált címerrajz 14x16 cm, lap 25x35 cm
1
11762.

cca 1900 Fehértemplom ( Bela Crkva, németül Weißkirchen, románul Biserica Alba Serbia) címere. Litografált címerrajz 14x16 cm, lap 25x35 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1860 A Föld allegóriája. litográfia Nagy méretű 60x80 cm. H. Gerhart Wien.
1
11763.

cca 1860 A Föld allegóriája. litográfia Nagy méretű 60x80 cm. H. Gerhart Wien.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beomailier eim Türckische orden persson- Török rendi személy. Színezett rézmetszet XVIII. sz. Üvegezett, rossz állapotú keretben 17x27 cm
1
11764.

Beomailier eim Türckische orden persson- Török rendi személy. Színezett rézmetszet XVIII. sz. Üvegezett, rossz állapotú keretben 17x27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Török zenész. Színezett rézmetszet XVIII. sz. Üvegezett, rossz állapotú keretben 17x27 cm
1
11765.

Török zenész. Színezett rézmetszet XVIII. sz. Üvegezett, rossz állapotú keretben 17x27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia
1
11766.

Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A. die Vestung Ivangorod - Ivangorod rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm
1
11767.

A. die Vestung Ivangorod - Ivangorod rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1788 Horányi Elek (1736-1809) piarista szerzetes, irodalomtörténész, tudománytörténész rézmetszetű portréja (Alexius Horányi de CC RR: Schol. Piar Nat. Budae XV. Febr. MDCCXXXVI.) Anton Tischler rézmetszete, Pest, 1788, 17x11 cm
1
11768.

1788 Horányi Elek (1736-1809) piarista szerzetes, irodalomtörténész, tudománytörténész rézmetszetű portréja (Alexius Horányi de CC RR: Schol. Piar Nat. Budae XV. Febr. MDCCXXXVI.) Anton Tischler rézmetszete, Pest, 1788, 17x11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Béla választ korona és kard között 1059. Nagy méretű litográfia. ca 1860 Marastoni József, Véber Henrik után. Lap alján képet nem érő folttal 40x58 cm
1
11769.

Béla választ korona és kard között 1059. Nagy méretű litográfia. ca 1860 Marastoni József, Véber Henrik után. Lap alján képet nem érő folttal 40x58 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
8
 
cca 1880 Wilhelm von Zimburg (1848-1902): Franz Ludwig Herzog von Bayern, 1. Oberst-Inhaber von Hoch- und Deutschmeister, (Franz Ludwig von Pfalz-Neuburg (1664-1732)), kőnyomat, 25x15 cm
1
11770.

cca 1880 Wilhelm von Zimburg (1848-1902): Franz Ludwig Herzog von Bayern, 1. Oberst-Inhaber von Hoch- und Deutschmeister, (Franz Ludwig von Pfalz-Neuburg (1664-1732)), kőnyomat, 25x15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse