https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Stich Zahl der Lose: 81
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3192994
11759
471
0
3000
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 sedeni báró Ambrozy család címere. Litografált címerrajz 13x9 cm, lap 25x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3192986
11760
471
0
4000
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Az Temesvár címere. Litografált címerrajz d: 11 cm, lap 25x35 cm 3192988
11761
471
0
3000
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Versecz címere. Litografált címerrajz d: 11 cm, lap 25x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3192990
11762
471
0
3000
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Fehértemplom ( Bela Crkva, németül Weißkirchen, románul Biserica Alba Serbia) címere. Litografált címerrajz 14x16 cm, lap 25x35 cm 2995712
11763
471
0
6000
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860 A Föld allegóriája. litográfia Nagy méretű 60x80 cm. H. Gerhart Wien.
Das Lot is nicht erreichbar
3155710
11764
471
0
8000
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
Beomailier eim Türckische orden persson- Török rendi személy. Színezett rézmetszet XVIII. sz. Üvegezett, rossz állapotú keretben 17x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3155699
11765
471
0
8000
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
Török zenész. Színezett rézmetszet XVIII. sz. Üvegezett, rossz állapotú keretben 17x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3051810
11766
471
0
10000
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia
Das Lot is nicht erreichbar
3051808
11767
471
0
10000
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
A. die Vestung Ivangorod - Ivangorod rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3167115
11768
471
0
1800
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
1788 Horányi Elek (1736-1809) piarista szerzetes, irodalomtörténész, tudománytörténész rézmetszetű portréja (Alexius Horányi de CC RR: Schol. Piar Nat. Budae XV. Febr. MDCCXXXVI.) Anton Tischler rézmetszete, Pest, 1788, 17x11 cm 3172892
11769
471
0
4800
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
Béla választ korona és kard között 1059. Nagy méretű litográfia. ca 1860 Marastoni József, Véber Henrik után. Lap alján képet nem érő folttal 40x58 cm 2749981
11770
471
0
800
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880 Wilhelm von Zimburg (1848-1902): Franz Ludwig Herzog von Bayern, 1. Oberst-Inhaber von Hoch- und Deutschmeister, (Franz Ludwig von Pfalz-Neuburg (1664-1732)), kőnyomat, 25x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse