Stich

Zahl der Lose: 81

cca 1840-1850 Dunai látkép (Donaulandschaft Paesaggio sul Danubio), acélmetszet, Ignaz Raffalt után J. Richter, Triest, V. der Kunstl. Anstalt des Österreichischen Lloyd, foltos, 20x14 cm
11740.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gabriel Metsu (1629-1667): Die Wildbrethändlerin [A vadhúskereskedőnő], litográfia, papír, Dresden, Königliche Gemälde - Galerie, Hrsg. Franz Hanfstaengl, foltos, a szélén kis szakadással, kis lyukkal, 44x34 cm, teljes: 67x51 cm
11741.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1860 Gozsdu Manó (1802-1870) magyarországi román jogász, politikus, mecénás arcképe, fametszet, papír, 22x16 cm
11742.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eduard Swoboda (1814-1902): Johann Baptist Preleuthner (1807-1897) szobrász portréja. Litográfia, papír, jelzés nélkül, foltos, 16x20 cm
11743.

Rufpreis:
1 400 HUF

Eduard Swoboda (1814-1902): Portré (Fritsch?). Litográfia, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, paszpartuban, 16x20 cm
11744.

Rufpreis:
1 400 HUF

1877 Divatkép menyasszonnyal és hölgyekkel, az Illustrirte Frauen-Zeitung márc. 5 számából. Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. paszpartuban. 27x19 cm
11745.

Rufpreis:
1 400 HUF

1891 Divatkép menyasszonnyal és kislánnyal, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazin 51. számából. Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lap teteje kartonra rögzítve. 30x22 cm
11746.

Rufpreis:
1 400 HUF

Luigi Rubio (1797-1882) után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: Velencei hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Paszpartuban. Kissé foltos. 43,5x33 cm
11747.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1850 Jan Sobieski lengyel király és Kieystut litván nagyfejedelem litografált portréja. /  cca 1850 Lithographed portrait of Polish King Jan Sobieski and Lithuanian Grand Duke Kieystut.20x26 cm
11748.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1900 Az Andreovics család címere. Litografált címerrajz 13x9 cm, lap 25x35 cm
11756.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 A báró Appel család címere. Litografált címerrajz 13x9 cm, lap 25x35 cm
11757.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 A váradiai báró Baich család címere. Litografált címerrajz 13x9 cm, lap 25x35 cm
11758.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF