cca 1840-1850 Dunai látkép (Donaulandschaft Paesaggio sul Danubio), acélmetszet, Ignaz Raffalt után J. Richter, Triest, V. der Kunstl. Anstalt des Österreichischen Lloyd, foltos, 20x14 cm
Gabriel Metsu (1629-1667): Die Wildbrethändlerin [A vadhúskereskedőnő], litográfia, papír, Dresden, Königliche Gemälde - Galerie, Hrsg. Franz Hanfstaengl, foltos, a szélén kis szakadással, kis lyukkal, 44x34 cm, teljes: 67x51 cm
1877 Divatkép menyasszonnyal és hölgyekkel, az Illustrirte Frauen-Zeitung márc. 5 számából. Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. paszpartuban. 27x19 cm
1891 Divatkép menyasszonnyal és kislánnyal, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazin 51. számából. Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lap teteje kartonra rögzítve. 30x22 cm
Luigi Rubio (1797-1882) után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: Velencei hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Paszpartuban. Kissé foltos. 43,5x33 cm
cca 1850 Jan Sobieski lengyel király és Kieystut litván nagyfejedelem litografált portréja. / cca 1850 Lithographed portrait of Polish King Jan Sobieski and Lithuanian Grand Duke Kieystut.20x26 cm