Varga Zsigmond J. (szerk.): Görög-magyar szótár az Újszövetség irataihoz. Bp., 1992, Református Zsinat Iroda Sajtóosztálya. 1038p. Kiadói egészvászon-kötés, címlapon kiadás helye és évszám szövegkiemelővel jelölve.
Károli Gáspár: A Vizsolyi Biblia előljáró beszéde. Incze Gábor tanulmányával. Sajtó alá rendezte: Borbély László. Bethlen Gábor Könyvtár. Bp., 1940, Országos Bethlen Gábor Szövetség, 46 p. Kiadói tűzött papírkötés, kiadói hártyapapír védőborítóban.
Palásthy Pál: A polgári házasság. II. Korkérdés. 1868. Estergom, 1868, Esztergomi-Irodalmi-Egylet,(Pest, Gyurián és Ifj. Deutsch Mór-ny.), 2+47+1 p. Kiadói papírkötés, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, a gerincen címkével, régi intézményi bélyegzéssel.
3 db vallási könyv: A boldogságos Szűz Mária vérrel verejtékezett győri kegyképének rövid története. Győr, 1908, Győregyházmegye-ny. Kiadói tűzött papírkötés. + Hárs Ágoston: Szent órák. Ima- és énekeskönyv. (Győr), 1910, k.n. (Mönchengladbach, A. Riffarth-ny.) Aranyozott egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval. + Sík Sándor - Schütz Antal: Imádságoskönyv egyszersmind kalauz a lelki életre. A tanulóifjúság számára készítették - - . Bp., 1934, Szent István-Társulat. Bársonykötésben, sérült, részben szétvált fűzéssel.