Bücher: Religion

Zahl der Lose: 73

Vanyó László: Ókeresztény írók lexikona. Budapest, 2004, Szent István Társulat. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
20412.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Varga Zsigmond J. (szerk.): Görög-magyar szótár az Újszövetség irataihoz. Bp., 1992, Református Zsinat Iroda Sajtóosztálya. 1038p. Kiadói egészvászon-kötés, címlapon kiadás helye és évszám szövegkiemelővel jelölve.
20413.

Rufpreis:
2 800 HUF

Károli Gáspár: A Vizsolyi Biblia előljáró beszéde. Incze Gábor tanulmányával. Sajtó alá rendezte: Borbély László. Bethlen Gábor Könyvtár. Bp., 1940, Országos Bethlen Gábor Szövetség, 46 p. Kiadói tűzött papírkötés, kiadói hártyapapír védőborítóban.
20414.

Rufpreis:
1 800 HUF

Blaskó Mária: Az atya kincsei. Bp., 1942, Korda Rt. Márton Lajos rajzaival. Kiadói papírkötés, gerincnél belül levált, kopottas állapotban.
20415.

Rufpreis:
1 600 HUF

Palásthy Pál: A polgári házasság. II. Korkérdés. 1868. Estergom, 1868, Esztergomi-Irodalmi-Egylet,(Pest, Gyurián és Ifj. Deutsch Mór-ny.), 2+47+1 p. Kiadói papírkötés, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, a gerincen címkével, régi intézményi bélyegzéssel.
20416.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db vallási könyv: A boldogságos Szűz Mária vérrel verejtékezett győri kegyképének rövid története. Győr, 1908, Győregyházmegye-ny. Kiadói tűzött papírkötés. + Hárs Ágoston: Szent órák. Ima- és énekeskönyv. (Győr), 1910, k.n. (Mönchengladbach, A. Riffarth-ny.) Aranyozott egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval. + Sík Sándor - Schütz Antal: Imádságoskönyv egyszersmind kalauz a lelki életre. A tanulóifjúság számára készítették - - . Bp., 1934, Szent István-Társulat. Bársonykötésben, sérült, részben szétvált fűzéssel.
20417.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Victor János: Márk evangéliuma. Református Sajtóosztály, Budapest, kissé foltos egészvászon kötésben.
20418.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szász Károly: A költő-püspök. Csendes esték 3. Mezőtúr, Török Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült lapok.
20419.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ananda Kentish Coomaraswamy: Hinduizmus és buddhizmus. Mérleg. Bp., 1989, Európa. Kiadói papírkötés.
20420.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes imakönyv tétel, 2 db:   Köz isteni tiszteletre rendelt énekes-könyv, zsoltárok és dicséretek, néhány imádsággal. Debreczen, (1901), Telegdy K. Lajos utóda. VII. kiadás. Sérült gerincű bakelittáblás kötésben, kopott, sérült borítóval.;   Üdvözlégy Mária! Imakönyv a Boldog. Szűz tiszteletére. Összeáll.: Zádori Ev. János. Bp., én., Steinberger Ker. János. Korabeli csontdíszítéses bársony-kötésben, fém kapcsokkal, kopott borítóval, javított kötéssel, egy hiányzó lappal.;
20421.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hans Urs von Baltasar: A dicsőség felfénylése II/1 - Teológiai stílusok: Klerikusok. Bp., 2005, Sík Sándor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
20422.

Rufpreis:
3 000 HUF

Görföl Tibor-Kránitz Mihály: Teológusok lexikona. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
20423.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF