Bücher: Religion

Zahl der Lose: 73

George A. F. Knight: Az Ószövetség keresztyén teológiája. Bp., 2006, Kálvin János Kiadó. Kiadói papírkötés.
20436.

Rufpreis:
2 800 HUF

20437.

Rufpreis:
1 600 HUF

(Jean-Baptiste) Massillon: Sermones ad ecclesiasticos, scilicet discursus synodales. Tomus III. Viennae, 1794. J. G. Binz. 229p. + index. Korabeli kartonált papírkötésben, utolsó lapokon nagy tinta folttal.
20438.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar Protestáns Egyháztörténeti adattár. IX. évf. Szerk.: Pokoly József. Bp., 1910, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, 2+180 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, felvágatlan lapokkal.
20439.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta Bp., 1929, Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kissé kopott borítóval, tollas ajándékozási sorokkal.
20440.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szaniszló [Ferenc] Franciscus: Fasciculi ecclesiastico-literarii. 1 kötet.  Pestini, 1841. Typ. Trattner-Károlyi. VI. 8-432 l. 2 sztl. lev.; Szaniszló Ferencz, tordai (1792 - 1869). Teologiai doktor, nagyváradi püspök. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben
20441.

Rufpreis:
1 600 HUF

Istentisztelet Szent Jozafát püspök, a Szent unió vértanúja emlékére. A "Keleti Egyház" melléklete az I. évf. 9. számához. Miskolc,1934, k.n. 8 p. Kiadói papírkötés, borítón Dr. Etter Jenő (1897-1973) ügyvéd, Esztergom polgármestere bélyegzőjével és ráragasztott címkével, szakadt borítóval, lapok szélén szakadásokkal.
20442.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20443.

Rufpreis:
1 600 HUF

20444.

Rufpreis:
1 000 HUF

Christopher Edwards: Crazy for God. the Nightmare of Cult Life. Englewood Cliffs, 1979, Prentice-Hall. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, belső kötéstáblán elszíneződéssel, .
20445.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Dr. Semptey László: Az alkalmazkodás módszere és jogszabályai a hithirdetésben. Esztergom, 1942, szerzői kiadás (Laiszky János-ny.), 163+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel.
20446.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Protestáns egyháztörténeti adattár. Szerk: Mályusz Elemér. XIV. évfolyam. Bp., 1930. Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. 201p. Felvágatlan. Kiadói, sérült papírborítóval
20447.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF