Secondo Franco: Népszerű feleletek a religio ellen intézett megtámadásokra II. kötet Veszprém, 1869, Ramazetter Károly. Korabeli félvászon kötésben 465p.
(Jean-Baptiste) Massillon: Sermones ad ecclesiasticos, scilicet discursus synodales. Tomus III. Viennae, 1794. J. G. Binz. 229p. + index. Korabeli kartonált papírkötésben, utolsó lapokon nagy tinta folttal.
Magyar Protestáns Egyháztörténeti adattár. IX. évf. Szerk.: Pokoly József. Bp., 1910, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, 2+180 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, felvágatlan lapokkal.
Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta Bp., 1929, Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kissé kopott borítóval, tollas ajándékozási sorokkal.
Istentisztelet Szent Jozafát püspök, a Szent unió vértanúja emlékére. A "Keleti Egyház" melléklete az I. évf. 9. számához. Miskolc,1934, k.n. 8 p. Kiadói papírkötés, borítón Dr. Etter Jenő (1897-1973) ügyvéd, Esztergom polgármestere bélyegzőjével és ráragasztott címkével, szakadt borítóval, lapok szélén szakadásokkal.
Christopher Edwards: Crazy for God. the Nightmare of Cult Life. Englewood Cliffs, 1979, Prentice-Hall. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, belső kötéstáblán elszíneződéssel, .
Dr. Semptey László: Az alkalmazkodás módszere és jogszabályai a hithirdetésben. Esztergom, 1942, szerzői kiadás (Laiszky János-ny.), 163+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel.
Magyar Protestáns egyháztörténeti adattár. Szerk: Mályusz Elemér. XIV. évfolyam. Bp., 1930. Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. 201p. Felvágatlan. Kiadói, sérült papírborítóval