1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta Bp., 1929, Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kissé kopott borítóval, tollas ajándékozási sorokkal.