Bücher: Religion

Zahl der Lose: 73

Szuszai Antal: Apologetika, vagyis a katholikus hit alapjainak rendszeres védelme. Győr, 1911, "Pannonia"-ny., VIII+502+(2) p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
20424.

Rufpreis:
1 200 HUF

20425.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

20426.

Rufpreis:
10 000 HUF

Egyházi beszédek. II. kötet. szerkesztő és kiadó: Török Pál. Pest, 1845. Trattner-Károlyi. 1 t. +(6)+ 538p. Aranyozott félvászon kötésben
20427.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

A katolikus hittérítés története. Szerkesztette Lévay Mihály. I-II. kötet. [Teljes.]  Budapest, [1937]. Franklin-Társulat (ny.) XV + [1] + 516 + 2 térkép (kihajtható); [4] + 563 + [1] p. + 1 térkép (kihajtható). Egyetlen kiadás.  Oldalszámozáson belül szövegközi és egész oldalas illusztrációkkal gazdagon díszített történelmi áttekintés az apostolok, az őskeresztények és az egyházatyák korától a középkoron át az újkori katolikus missziók koráig. A második kötet első 8 ívének alsó sarkán halvány folt.  Egységes, díszesen aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
20428.

Rufpreis:
4 000 HUF

20429.

Rufpreis:
2 400 HUF

20430.

Rufpreis:
2 400 HUF

20431.

Rufpreis:
1 600 HUF

20432.

Rufpreis:
1 400 HUF

20433.

Rufpreis:
1 800 HUF

20434.

Rufpreis:
1 800 HUF

20435.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF