Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 76

Bruno P. Kremer: Fák. Természetkalauz. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
20109.

Rufpreis:
2 800 HUF

20110.

Rufpreis:
2 000 HUF

Abonyi, Anghi, Kukuljevic, Vajda: Amit a kutyáról mindenkinek tudnia kell... Bp., Országos Közegészségügyi Egyesület. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20111.

Rufpreis:
2 800 HUF
11

John Wilkinson, Stefan Buczacki: Gombák. Fürkész könyvek. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói papírkötés, borítón apró foltokkal.
20112.

Rufpreis:
2 000 HUF

20113.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20114.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar-Latin és latin-magyar nagygomba névjegyzék. Bp., 2004. Magyar Mikológiai Társaság. Kiadói papírkötésben.
20115.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Szabó Endre: A vezetéses érzéstelenítés. Anatómiája és műtéttana. Bp., 1946, szerzői kiadás (Posner-ny.), XI+(1)+147+(1) p. Szövegközti fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként kisebb ázásnyomokkal, ajándékozási és tulajdonosi bejegyzésekkel.
20116.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész, 1. füzet. Útmutató a gerincesek és puhatestűek gyűjtésére, konzerválására és gyűjtemények készítésére. Bp., 1925, Kir. M. Természettudományi Társulat, 2 sztl. lev.+ 60 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, lapok szélén ázásnyommal. + Csiki Ernő: Kirándulók zsebkönyve. II. állattani rész, 2. füzet. Útmutató a rovarok, pókok és százlábúak gyűjtésére, konzerválására és rovargyűjtemények berendezésére. Bp., 1925, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 2 sztl. lev.+ 67 p. Kiadói papírkötésben, felvágatlan példány, gerincen apró sérülésekkel, tűzés nél kissé foltos, lapok szélén ázásnyommal.
20117.

Rufpreis:
2 800 HUF

Törő Imre: Szövettan. (DEDIKÁLT). Bp., 1958, Medicina. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 4600 példányban. A szerző, Törő Imre (1900-1993) orvos, hisztológus által Dr. Babics Antal (1902-1992) Kossuth-díjas orvos, urológus, sebész, az 1956. októberi Nagy Imre-kormány egészségügyi minisztere részére DEDIKÁLT példány
20118.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

Antall József: Az európai orvostudomány és gyógyszerészet emlékei. Bp., 1981, Corvina. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
20119.

Rufpreis:
1 000 HUF

A magyar ortopédia története 1836-2008. Szerk.: Dr. Bogdán Tibor. H.n., 2008, Magyar Ortopéd Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20120.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF