https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 76

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Le Massif Armoricain. La documentation photographique. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20146.

Le Massif Armoricain. La documentation photographique. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Klimkó Dezső: Az általános érzéstelenítés. Bakay Lajos előszavával. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXIII. köt. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
20147.

Klimkó Dezső: Az általános érzéstelenítés. Bakay Lajos előszavával. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXIII. köt. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország gyógyfürdői. Összeállították: Aujeszky László, Papp Ferenc, Frank Miklós. Budapest, 1949. (Országos Fürdőügyi Igazgatóság - Révai-nyomda). 64 p. Oldalszámozáson belül 12 egész oldalas fotóval díszítve. Kiadványuk a háború után helyreállított budapesti és vidéki gyógyfürdők éghajlattani, földtani és gyógykezelési adatait összegzi a gyógyulni vagy éppen kikapcsolódni vágyó dolgozók széles rétegének tájékoztatása céljából. (Balneológiai könyvtár. 1. szám.) Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban, az első borítón apró javítással. Jó példány. Ritka.
1
20148.

Magyarország gyógyfürdői. Összeállították: Aujeszky László, Papp Ferenc, Frank Miklós. Budapest, 1949. (Országos Fürdőügyi Igazgatóság - Révai-nyomda). 64 p. Oldalszámozáson belül 12 egész oldalas fotóval díszítve. Kiadványuk a háború után helyreállított budapesti és vidéki gyógyfürdők éghajlattani, földtani és gyógykezelési adatait összegzi a gyógyulni vagy éppen kikapcsolódni vágyó dolgozók széles rétegének tájékoztatása céljából. (Balneológiai könyvtár. 1. szám.) Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban, az első borítón apró javítással. Jó példány. Ritka.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Semmelweis [Ignác Fülöp], Ignaz Philipp Die Aetiologie, der Begriff und die Prophylaxis des Kindbettfiebers. [Miniatűr hasonmás kiadás.] [Budapest, 1968. Budapesti Orvostudományi Egyetem]. VI + 543 + [1] p. Egyetlen miniatűr kiadás. Semmelweis Ignác gyermekágyi lázról írt főműve első kiadásának miniatűr hasonmás-kiadását az indokolta, hogy a Budapesti Orvostudományi Egyetem - alapítása 200. évfordulóján - felvette Semmelweis nevét. (A kötetben nem található impresszumadatok az OSZK katalógusából származnak.) Bibliapapíron. Fűzve, kiadói vászonborítóban, az első fedőborítón az eredeti borító felragasztott hasonmása. Részben felvágatlan, jó példány.
1
20149.

Semmelweis [Ignác Fülöp], Ignaz Philipp Die Aetiologie, der Begriff und die Prophylaxis des Kindbettfiebers. [Miniatűr hasonmás kiadás.] [Budapest, 1968. Budapesti Orvostudományi Egyetem]. VI + 543 + [1] p. Egyetlen miniatűr kiadás. Semmelweis Ignác gyermekágyi lázról írt főműve első kiadásának miniatűr hasonmás-kiadását az indokolta, hogy a Budapesti Orvostudományi Egyetem - alapítása 200. évfordulóján - felvette Semmelweis nevét. (A kötetben nem található impresszumadatok az OSZK katalógusából származnak.) Bibliapapíron. Fűzve, kiadói vászonborítóban, az első fedőborítón az eredeti borító felragasztott hasonmása. Részben felvágatlan, jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
15
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse