https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 76

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bruck Jakab: Semmelweis Ignácz Fülöp. Tanulmány. Bp., 1885, Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat,(Franklin-ny.), 16 p. Papírkötés, kissé szakadt borítóval, a hátsó borító hiányzik.
1
20134.

Bruck Jakab: Semmelweis Ignácz Fülöp. Tanulmány. Bp., 1885, Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat,(Franklin-ny.), 16 p. Papírkötés, kissé szakadt borítóval, a hátsó borító hiányzik.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Képessy Imre - Magyar László - Zettner Ede: Számtan polgári fiúiskolák számára. I. rész. Bp., 1902.,Lampel R. (Wodianer és Fiai) Rt. Átkötött egészvászon-kötés.
1
20135.

Képessy Imre - Magyar László - Zettner Ede: Számtan polgári fiúiskolák számára. I. rész. Bp., 1902.,Lampel R. (Wodianer és Fiai) Rt. Átkötött egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Van Loon, [Hendrik Willem]: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. Ford.: Havas József. A szerző rajzaival. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala, 440 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, a hátsó borítón néhány kisebb folttal.
1
20136.

Van Loon, [Hendrik Willem]: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. Ford.: Havas József. A szerző rajzaival. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala, 440 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, a hátsó borítón néhány kisebb folttal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 251+(1) p.+ XLVIII t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
1
20137.

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 251+(1) p.+ XLVIII t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Howard Rheingold: The Millennium Whole Earth Catalog Paperback San Francisco, 1994. Harper. Kiadói papírkötésben Kézikönyv túlélőknek, hogy mit hol melyik könyvben talál meg az ember. Folio
1
20138.

Howard Rheingold: The Millennium Whole Earth Catalog Paperback San Francisco, 1994. Harper. Kiadói papírkötésben Kézikönyv túlélőknek, hogy mit hol melyik könyvben talál meg az ember. Folio

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
15 db vegyes könyv, főleg matematika, geometria, közte térképészet, geodézia, stb. Vegyes állapotban.
1
20139.

15 db vegyes könyv, főleg matematika, geometria, közte térképészet, geodézia, stb. Vegyes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hélene Druvert: The Sky. Text by Juliette Einhorn. London, 2021, Thames & Hudson. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20140.

Hélene Druvert: The Sky. Text by Juliette Einhorn. London, 2021, Thames & Hudson. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gortvay György (szerk.): Az Országos Közegészségügyi Intézet működése 1945-1946-1947 években. Budapest, 1948. (Szikra Irodalmi és Lapkiadóvállalat és Nyomda Rt.) 1 t. (címkép) + 499 + [1] p. Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül szövegközti felvételekkel, grafikonokkal illusztrált statisztikai-népegészségügyi kötet. A címoldalon, az első borítón, a belső borítókon és a belív néhány oldalán régi tulajdonosi bélyegzés. Fűzve, kiadói borítóban.
1
20141.

Gortvay György (szerk.): Az Országos Közegészségügyi Intézet működése 1945-1946-1947 években. Budapest, 1948. (Szikra Irodalmi és Lapkiadóvállalat és Nyomda Rt.) 1 t. (címkép) + 499 + [1] p. Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül szövegközti felvételekkel, grafikonokkal illusztrált statisztikai-népegészségügyi kötet. A címoldalon, az első borítón, a belső borítókon és a belív néhány oldalán régi tulajdonosi bélyegzés. Fűzve, kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Széll Kálmán: Az egyatomú, ideális gázok Einstein-féle quantumelmélete. Budapest, 1927. (Franklin-Társulat nyomdája.) [55]-68 p. (Különlenyomat a Mathematikai és Physikai Lapok XXXIV. kötetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
1
20142.

Széll Kálmán: Az egyatomú, ideális gázok Einstein-féle quantumelmélete. Budapest, 1927. (Franklin-Társulat nyomdája.) [55]-68 p. (Különlenyomat a Mathematikai és Physikai Lapok XXXIV. kötetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dolgozatok Rigler Gusztáv negyedszázados tanári működésének emlékére. Írták és kiadták tanítványai és tanártársai. (Szerkesztette: Lőte József, Jancsó Miklós, Poór Ferenc.) Szeged, 1926. Szegedi Uj Nemzedék Lapvállalat Rt. 1 t. (hártyapapírral védett címkép: Rigler Gusztáv mellképe) + [16] + 653 + [3] p. + 12 t. (6 kihajtható táblázat, 2 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül néhány egészoldalas ábrával, grafikonnal. Három levél a gerincnél ragasztással erősítve. Rigler Gusztáv (1868-1930) orvos, egyetemi tanár, a szegedi Közegészségügytani Intézet vezetője. Kutatási területe fokozatosan kiterjedt a higiéné minden területére. Foglalkozott bakterológiával, szerológiával, járványtannal és fertőtlenítéssel. Vizsgálta a talaj- és vízhigiénét, az alföldi ártézi kutak vizét, a gyógyfürdőket és az ásványvizeket. Nem kerülte el figyelmét az élelmiszer- és élelmezéshigiéné, az iskolahigiéné. Szerteágazó érdeklődésének megfelelően a tisztelgő tanulmányok is szerteágazó témákat ölelnek fel. Aranyozott, enyhén sérült gerincű korabeli félbőr kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.
1
20143.

Dolgozatok Rigler Gusztáv negyedszázados tanári működésének emlékére. Írták és kiadták tanítványai és tanártársai. (Szerkesztette: Lőte József, Jancsó Miklós, Poór Ferenc.) Szeged, 1926. Szegedi Uj Nemzedék Lapvállalat Rt. 1 t. (hártyapapírral védett címkép: Rigler Gusztáv mellképe) + [16] + 653 + [3] p. + 12 t. (6 kihajtható táblázat, 2 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül néhány egészoldalas ábrával, grafikonnal. Három levél a gerincnél ragasztással erősítve. Rigler Gusztáv (1868-1930) orvos, egyetemi tanár, a szegedi Közegészségügytani Intézet vezetője. Kutatási területe fokozatosan kiterjedt a higiéné minden területére. Foglalkozott bakterológiával, szerológiával, járványtannal és fertőtlenítéssel. Vizsgálta a talaj- és vízhigiénét, az alföldi ártézi kutak vizét, a gyógyfürdőket és az ásványvizeket. Nem kerülte el figyelmét az élelmiszer- és élelmezéshigiéné, az iskolahigiéné. Szerteágazó érdeklődésének megfelelően a tisztelgő tanulmányok is szerteágazó témákat ölelnek fel. Aranyozott, enyhén sérült gerincű korabeli félbőr kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hüttl Tivadar Emlékkönyv. Tanári működésének 20. évfordulójára 1921-1941. Debrecen, 1941., M. Kir. Tisza István Tudományegyetemi Nyomda, 1 t.+621+3 p.+1 (kihajtható) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1
20144.

Hüttl Tivadar Emlékkönyv. Tanári működésének 20. évfordulójára 1921-1941. Debrecen, 1941., M. Kir. Tisza István Tudományegyetemi Nyomda, 1 t.+621+3 p.+1 (kihajtható) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Debreceni Egyetemi Bibliográfia. Első rész: Természettudományi Kar 1914-1955. Szerk.: Módis László. Acta Universitatis Debreceniensis De Ludovico Kossuth Nominatae. Facultas Scientiarum Naturalum. Bp., 1956. Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
1
20145.

Debreceni Egyetemi Bibliográfia. Első rész: Természettudományi Kar 1914-1955. Szerk.: Módis László. Acta Universitatis Debreceniensis De Ludovico Kossuth Nominatae. Facultas Scientiarum Naturalum. Bp., 1956. Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse