Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 76

Simonyi Károly: A fizika kultúrtörténete. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben hozzáragadt a borítóhoz.
20121.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Ranschburg Pál: Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Bp., 1923, Pantheon. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20122.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Zoltán Imre: A császármetszés a mai szülészet keretében. (DEDIKÁLT). Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Egészvászon-kötésben, az elülső borító foltos, belül jó állapotban. Megjelent 1300 példányban. A szerző, Zoltán Imre (1909-2002) orvos, nőgyógyász, egyetemi tanár által Babics Antal (1902-1992) Kossuth-díjas orvos, urológus, sebész, az 1956. októberi Nagy Imre-kormány egészségügyi minisztere részére DEDIKÁLT példány; Dr. Babics Antal autográf névbejegyzésével.
20123.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Dezső István: Egy sebész naplója 1961-1992. Bp., 2007, magánkiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kijáró képtáblákkal. + A szerző, Dr. Dezső István 2 autográf képeslapja, borítékokkal.
20124.

Rufpreis:
1 600 HUF

20125.

Rufpreis:
1 000 HUF

Géczy Barnabás: Őslénytan. (Kézirat). Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar. Bp.,1990, Tankönyvkiadó. Negyedik kiadás. Fekete-fehér ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 130 példányban.
20126.

Rufpreis:
1 600 HUF

20127.

Rufpreis:
1 200 HUF

C.G. Jung: Lélekgyógyászat. Öt előadás. Mérleg. A kísérő tanulmányt "vallás és pszichoterápia" címmel Bodrogi Miklós írta. Bp., 1998. Európa. Kiadói papírkötés.
20129.

Rufpreis:
1 400 HUF

Amit a hazai gyógynövényekről tudni kell. (Gyűjtés, termesztés, feldolgozás, gyógyhatás). H.n., é.n., Black & White. Kiadói papírkötés.
20130.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Göőz Lajos: Csillagászati földrajzi gyakorlatok. Tanárképző Főiskolák. Kézirat. Dobány Zoltán rajzaival. Bp., 1992, Tankönyvkiadó. 6 melléklettel. Kiadói papírkötés. Megjelent 494 példányban.
20131.

Rufpreis:
1 400 HUF

20132.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jean McClung: Effects of High Altitude on Human Birth. Cambridge, 1969, Harvard University Press. Angol nyelven. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20133.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF