Simonyi Károly: A fizika kultúrtörténete. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben hozzáragadt a borítóhoz.
Dr. Zoltán Imre: A császármetszés a mai szülészet keretében. (DEDIKÁLT). Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Egészvászon-kötésben, az elülső borító foltos, belül jó állapotban. Megjelent 1300 példányban. A szerző, Zoltán Imre (1909-2002) orvos, nőgyógyász, egyetemi tanár által Babics Antal (1902-1992) Kossuth-díjas orvos, urológus, sebész, az 1956. októberi Nagy Imre-kormány egészségügyi minisztere részére DEDIKÁLT példány; Dr. Babics Antal autográf névbejegyzésével.
Dr. Gróh Gyula: Kémiai laboratóriumi munkák jegyzőkönyve. Egyetemi és főiskolai hallgatók részére összeáll.: - - . Bp., 1946, szerzői kiadás, 100 p. Sérült félvászon-kötésben, bejegyzésekkel (a laboratóriumi kísérletek megfigyelései és magyarázatai).
Géczy Barnabás: Őslénytan. (Kézirat). Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar. Bp.,1990, Tankönyvkiadó. Negyedik kiadás. Fekete-fehér ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 130 példányban.
C.G. Jung: Lélekgyógyászat. Öt előadás. Mérleg. A kísérő tanulmányt "vallás és pszichoterápia" címmel Bodrogi Miklós írta. Bp., 1998. Európa. Kiadói papírkötés.
Jean McClung: Effects of High Altitude on Human Birth. Cambridge, 1969, Harvard University Press. Angol nyelven. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.