Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 76

Schmidt, Eduard Oscar: Handbuch der vergleichenden Anatomie. leitfaden bei zoologischen und zootomischen Verlesungen. Jena, 1872, Mauke's Verlag. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20097.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ivars Peterson: Mathematical Tourist. Snapshots of Modern Mathematics. New York, 1988, W. H. Freeman and Company. Angol nyelven. Kiadói keménykötésben, kiadói papír védőborítóval.
20098.

Rufpreis:
3 000 HUF

20099.

Rufpreis:
3 000 HUF

20100.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dinya Elek: Biometria az orvosi gyakorlatban. Bp., 2001, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
20101.

Rufpreis:
2 000 HUF

20102.

Rufpreis:
2 000 HUF

20103.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Fodor Ferenc: Általános gazdasági földrajz. A gazdasági élet földrajzi tényezői. Bp.,én., Athenaeum, 230+2 p. Átkötött félvászon-kötés.
20104.

Rufpreis:
2 000 HUF

20105.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simonffy Jenő: A rádió fizikai alapjai. A szerző, Simonffy Jenő (1885-1954) által DEDIKÁLT példány! Szombathely, 1935, Martineum. Kiadói papírkötés.
20106.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lampert, Kurt: Az édesvizek élete. Ford.: Entz Margit. A Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXXIV. kötete. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, XXV+(1)+588+(4) p.+ 12 (litografált képtáblák, ebből 8 színes kromolitográfia, hártyapapírral) t. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, foltokkal.
20107.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Helgard Reichholf-Riehm: Rovarok és pókszabásúak. Természetkalauz. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
20108.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF