Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 319

31739.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

31740.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

31741.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) "Prof. Haynal Imre 1892-1979 / Országos Gyógyintézeti Központ Budapest - National Medical Center" peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (57,78g/0.925/95mm) T:UNC (eredetileg PP)
31742.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Tóth Sándor (1933-2019) "Prof. Haynal Imre 1892-1979 / Országos Gyógyintézeti Központ Budapest - National Medical Center" bronz emlékérem eredeti bőr tokban (95mm) T:AU
31743.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Varga Éva (1949-) 1990. "Emlék a Bánvölgye MGTSZ megalakulásának 30. évfordulójára" egyoldalas, öntött bronz plakett (92mm) T:XF patina
31744.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vincze Pál (1907-1994) 1937. "V. Országos Kézművesipari Kiállítás Budapesten 1937 / Ipar Nélkül a Nemzet Félkarú Óriás" aranyozott bronz emlékérem, peremén "BRONZ" fémjel, hátlapon "Marjai Sándor" gravírozással (62mm) T:AU
31745.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zombori Kiss István (1902-1953) "Dr. Hubay Jenő" egyoldalas bronz lemezplakett, hátoldalon rögzítésre szolgáló csavarral (117x88cm) T:AU,XF
31746.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Habsburg Birodalom / Pozsony 1830. szeptember 28. Koronázási zseton Ag "I. Ferenc - V. Ferdinánd" (5,49g/25mm) T:F peremhiba / Habsburg Monarchy / Bratislava 28 September 1830. Coronation Silver Jeton Ag "Franz I - Ferdinand V" (5,49g/25mm) C:F edge error HTÉ.: 899.
31747.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1861. "Országgyűlési Emlék" kétoldalas Sn emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) T:VF ph.
31748.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Arad 1874. "Az aradi vértanúk kivégzésének 25. évfordulójára" Sn emlékérem. "SZABADSÁG, EGYENLŐSÉG, TESTVÉRISÉG - 1848 Mart. 15. / A NEMZET 13 VÉRTANÚJA 25. ÉVI GYÁSZEMLÉKÉRE - ARAD 1874 Octob. 6." (35,5mm) T:VF több ph.
31749.

Rufpreis:
8 000 HUF

1876. "Pannonhalmi Sz. Benedek Rend" Sn felszentelési emlékérem (28mm) T:XF ph.
31750.

Rufpreis:
3 000 HUF
21

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF