1987. "50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987" peremen jelzett Ag emlékérem, "FOE" mesterjeggyel (34,89g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1989. "Nagy Imre" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán "1958. június 16. 1989" gravírozással, Nagy Imre újratemetésének emlékére, eredeti tokban (70x66mm) T:XF
1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:AU patina
1994. október 1. "AEGON fennállásának 150. évfordulója" Ag emlékérem a Holland Állami Pénzverde kiadásában magyar nyelvű tájékoztatóval (0.720/38mm) T:PP kopottas karton tok 1994. "AEGON 150th Anniversary" Ag medallion from the Risjsk Munten with Hungarian information (0.720/38mm) C:PP worn cardboard case