Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 319

1987. "50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987" peremen jelzett Ag emlékérem, "FOE" mesterjeggyel (34,89g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31836.

Rufpreis:
8 000 HUF

1988. "Világbanki Beruházás 1988 Petőfi Nyomda" bronzhatásúra festett kerámia plakett, hátoldalon Kecskemét város címerével, sérült dísztokban (78x138mm) T:AU
31837.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989. "Az éltető nap" egyoldalas bronz emlékérem (75mm) T:AU
31838.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989. "Nagy Imre" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán "1958. június 16. 1989" gravírozással, Nagy Imre újratemetésének emlékére, eredeti tokban (70x66mm) T:XF
31839.

Rufpreis:
2 400 HUF

1990. "OKISZ 1990 BNV" egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTOTATT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT" véséssel, öntött bronz plakett, dísztokban (93x128mm) T:AU
31840.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1990. "Magyar Köztársaság Polgári Védelem" zománcozott plakett fa talpon T:AU
31841.

Rufpreis:
2 000 HUF

31842.

Rufpreis:
3 000 HUF

1991. "Gyermekgyógyász Kongresszus Miskolc Lillafüred 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti karton dísztokban (71x70mm) T:AU
31843.

Rufpreis:
2 400 HUF

31844.

Rufpreis:
3 000 HUF

1993. "V. Országos Ejtőernyős Találkozó - Szolnok 1993" festett, hátoldalon jelzett Hollóházi porcelán plakett (64mm) T:AU
31845.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1994. október 1. "AEGON fennállásának 150. évfordulója" Ag emlékérem a Holland Állami Pénzverde kiadásában magyar nyelvű tájékoztatóval (0.720/38mm) T:PP kopottas karton tok 1994. "AEGON 150th Anniversary" Ag medallion from the Risjsk Munten with Hungarian information (0.720/38mm) C:PP worn cardboard case
31846.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1991. "Első Magyar Neuoropathologiai Konferencia / Sántha Kálmán - Schaffer Károly" bronz emlékérem. Szign.: PP (105mm) T:AU
31847.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF