Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 319
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2950239
31848
466
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1991. "OKISZ 1991 BNV" egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTOTATT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT - ELNÖKSÉG" véséssel, öntött bronz plakett, dísztokban (106mm) T:AU 2940258
31849
466
Numismatik
2890236
31850
466
Numismatik
2002. "Az M3-as építésében végzett munkáért - Emlékül 2000-2002" névre szóló, egyoldalas bronz plakett, belefoglalt bitumen darabbal, eredeti dísztokban (134mm) T:AU 2931342
31851
466
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo. 2973487
31852
466
Numismatik
2867557
31853
466
500
Numismatik
3030041
31854
466
14000
Numismatik
2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház " peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, műanyag tokban (33,77g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt
3007623
31855
466
Numismatik
3147499
31856
466
11000
Numismatik
2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
3084980
31857
466
Numismatik
2003. Ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU patina
2907595
31858
466
Numismatik
~2003. "FTT Felsőoktatási és Tudományos Tanács - 10 éves" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
3147566
31859
466
Numismatik
2007. "Az Ónodi Országgyűlés 300. évfordulójának emlékére 1707-2007 / Hungariae Patrona' kétoldalas Al emlékérem (33mm) T:UNC (eredetileg PP)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF