https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 319

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1991. "OKISZ 1991 BNV" egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTOTATT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT - ELNÖKSÉG" véséssel, öntött bronz plakett, dísztokban (106mm) T:AU
1
31848.

1991. "OKISZ 1991 BNV" egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTOTATT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT - ELNÖKSÉG" véséssel, öntött bronz plakett, dísztokban (106mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1993. "15. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." egyoldalas aranyozott fém emlékérem sérült műanyag tokban (42mm) T:AU
1
31849.

1993. "15. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." egyoldalas aranyozott fém emlékérem sérült műanyag tokban (42mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2002. "Az M3-as építésében végzett munkáért - Emlékül 2000-2002" névre szóló, egyoldalas bronz plakett, belefoglalt bitumen darabbal, eredeti dísztokban (134mm) T:AU
1
31850.

2002. "Az M3-as építésében végzett munkáért - Emlékül 2000-2002" névre szóló, egyoldalas bronz plakett, belefoglalt bitumen darabbal, eredeti dísztokban (134mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
1
31851.

1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1994. "Életet az éveknek díj / Nyugdíjas Klubok Országos Szövetsége" bronz emlékérem eredeti tokban (77mm) T:AU
1
31852.

1994. "Életet az éveknek díj / Nyugdíjas Klubok Országos Szövetsége" bronz emlékérem eredeti tokban (77mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1999. "10 éves a Messer Hungarogáz" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:PP patina
1
31853.

1999. "10 éves a Messer Hungarogáz" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:PP patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház" peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, műanyag tokban (33,77g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt
1
31854.

2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház" peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, műanyag tokban (33,77g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés" aranyozott fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:AU,XF
1
31855.

2000. "Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés" aranyozott fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
1
31856.

2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP fo.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2003. Ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU patina
1
31857.

2003. Ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~2003. "FTT Felsőoktatási és Tudományos Tanács - 10 éves" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
1
31858.

~2003. "FTT Felsőoktatási és Tudományos Tanács - 10 éves" fém emlékérem (42,5mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2007. "Az Ónodi Országgyűlés 300. évfordulójának emlékére 1707-2007 / Hungariae Patrona' kétoldalas Al emlékérem (33mm) T:UNC (eredetileg PP)
1
31859.

2007. "Az Ónodi Országgyűlés 300. évfordulójának emlékére 1707-2007 / Hungariae Patrona' kétoldalas Al emlékérem (33mm) T:UNC (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse