Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 319

1880. "A harangszentelés emlékére 1880 - Zur erinnerung an die Glockenweihe / PATRONO ALMA URBE, JUVANTA, CONVENTU CATH. PROTEGENTE FIDELIUM SOPRONIENSIUM (...)" soproni harangszentelésre készült, kétoldalas bronz emlékérem (40,5mm) T:AU,XF
31751.

Rufpreis:
8 000 HUF

1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten" Sn emlékérem. "KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ.NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / ORSZÁGOS NŐIPARI KIÁLLÍTÁS BUDAPESTEN 1881" (36mm) T:XF,VF kis ph.
31752.

Rufpreis:
5 000 HUF

1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten" Br emlékérem "Knopp J. és Steiner" gyártói jelzéssel. "KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ.NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE" (35,5mm) T:XF enyhe patina, durva ph.
31753.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

31754.

Rufpreis:
2 000 HUF

1881. "Debreczen 1881 Augustus Hó / Az iparos ifjúság munkakiállítás emlék érme" bronz emlékérem füllel (32mm) T:VF több ph.
31755.

Rufpreis:
3 000 HUF

1896. "Székesegyház a Kassai felszentelésének emlékére 1896" kétoldalas, bronz emlékérem (40mm) T:AU,XF apró ph.
31756.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1896. "Ferenc József 1896 / Árpád 896" Br emlékérem (20mm) T:3 ph.
31757.

Rufpreis:
1 600 HUF

31758.

Rufpreis:
6 000 HUF

1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF
31759.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." bronz emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:XF patina, ph.
31760.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1900-1910. "A Miskolczi Ev. Ref. Főgimnázium házi versenye" bronz díjérem, füllel. Körmöcbányai verdejellel (34mm) T:AU,XF
31761.

Rufpreis:
12 000 HUF

1906. "II. Rákóczi Ferenc - Dicső hamvaidat itthon üdvözli / érted rajongó kuruc nemzeted" ólom lecsapat, látványos anyagfölösleggel (23mm) T:XF,VF
31762.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF