Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 319
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3148386
31751
466
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1880. "A harangszentelés emlékére 1880 - Zur erinnerung an die Glockenweihe / PATRONO ALMA URBE, JUVANTA, CONVENTU CATH. PROTEGENTE FIDELIUM SOPRONIENSIUM (...)" soproni harangszentelésre készült, kétoldalas bronz emlékérem (40,5mm) T:AU,XF
3148241
31752
466
Numismatik
1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten" Sn emlékérem. "KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ.NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / ORSZÁGOS NŐIPARI KIÁLLÍTÁS BUDAPESTEN 1881" (36mm) T:XF,VF kis ph.
3148250
31753
466
Numismatik
1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten" Br emlékérem "Knopp J. és Steiner" gyártói jelzéssel. "KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ.NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE" (35,5mm) T:XF enyhe patina, durva ph. 3001934
31754
466
Numismatik
3148397
31755
466
Numismatik
1881. "Debreczen 1881 Augustus Hó / Az iparos ifjúság munkakiállítás emlék érme" bronz emlékérem füllel (32mm) T:VF több ph. 3148395
31756
466
Numismatik
1896. "Székesegyház a Kassai felszentelésének emlékére 1896" kétoldalas, bronz emlékérem (40mm) T:AU,XF apró ph.
1194154
31757
466
Numismatik
1896. "Ferenc József 1896 / Árpád 896" Br emlékérem (20mm) T:3 ph.
3028686
31758
466
Numismatik
3149063
31759
466
38000
Numismatik
1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én " kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF
2952695
31760
466
Numismatik
1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." bronz emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:XF patina, ph. 3148416
31761
466
Numismatik
~1900-1910. "A Miskolczi Ev. Ref. Főgimnázium házi versenye" bronz díjérem, füllel. Körmöcbányai verdejellel (34mm) T:AU,XF
3146361
31762
466
Numismatik
1906. "II. Rákóczi Ferenc - Dicső hamvaidat itthon üdvözli / érted rajongó kuruc nemzeted" ólom lecsapat, látványos anyagfölösleggel (23mm) T:XF,VF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF