https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 319

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" bronz díjérem (36mm) T:2 ph.
1
31763.

~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" bronz díjérem (36mm) T:2 ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" Liszt Ferenc jobbra néző portréját ábrázoló bronz plakett kitámasztható fa talapzaton. Szign.: RK (210x158mm, fa talp 284x240mm) T:AU / Hungary 1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" cast bronze plaque with the right looking portrait of Ferenc Liszt on wooden base. Sign.: RK (210x158mm, wooden base 284x240mm) C:AU
1
31764.

1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" Liszt Ferenc jobbra néző portréját ábrázoló bronz plakett kitámasztható fa talapzaton. Szign.: RK (210x158mm, fa talp 284x240mm) T:AU / Hungary 1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" cast bronze plaque with the right looking portrait of Ferenc Liszt on wooden base. Sign.: RK (210x158mm, wooden base 284x240mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943. "A Horthy csúcson állított kereszt munkatúrájának emlékére" Al plakett, hátoldalon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (71x45mm) T:AU,XF ph.
1
31765.

1943. "A Horthy csúcson állított kereszt munkatúrájának emlékére" Al plakett, hátoldalon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (71x45mm) T:AU,XF ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
10
 
1943. "Dr. zalai Fenyvessy Béla egyetemi ny. r. tanár 25 éves tanári jubileumára hálás tanítványai 1918-1943" bronz emlékplakett (61x40mm) T:XF patina
1
31766.

1943. "Dr. zalai Fenyvessy Béla egyetemi ny. r. tanár 25 éves tanári jubileumára hálás tanítványai 1918-1943" bronz emlékplakett (61x40mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1948. "Magyar Kommunista Párt - III. Megyei Konferencia - 1948. február 7-8. Szombathely" egyoldalas fém plakett (109mm) T:2,2-
1
31767.

1948. "Magyar Kommunista Párt - III. Megyei Konferencia - 1948. február 7-8. Szombathely" egyoldalas fém plakett (109mm) T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1950. "Rákosi Mátyás Kovácsológyár" egyoldalas bronzozott fém plakett, rögzítéshez szolgáló lyukakkal (174x113mm) T:XF Hungary ~1950. "Mátyás Rákosi Forging Factory" one-sided bronze clad metal plaque, with holes for hanging (174x113mm) C:XF
1
31768.

~1950. "Rákosi Mátyás Kovácsológyár" egyoldalas bronzozott fém plakett, rögzítéshez szolgáló lyukakkal (174x113mm) T:XF Hungary ~1950. "Mátyás Rákosi Forging Factory" one-sided bronze clad metal plaque, with holes for hanging (174x113mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1951. "Primi professores nostri - I. Turányi-K.Kádas-L.Silbersdorff - MCMLI Quinquaginta Annorum / Facultas ingeniariorum transportatoria habet annos L - Szegedinum - Zolnokia Budapestinum" bronz plakett dísztokban (70mm) T:UNC
1
31769.

1951. "Primi professores nostri - I. Turányi-K.Kádas-L.Silbersdorff - MCMLI Quinquaginta Annorum / Facultas ingeniariorum transportatoria habet annos L - Szegedinum - Zolnokia Budapestinum" bronz plakett dísztokban (70mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1960. "A Demokratikus Ifjúsági Világszövetség 15. évfordulója / 15e Anniversaire de la Fédération Mondiale de la Jeunesse Démocratique 1945-1960" francia nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU
1
31770.

1960. "A Demokratikus Ifjúsági Világszövetség 15. évfordulója / 15e Anniversaire de la Fédération Mondiale de la Jeunesse Démocratique 1945-1960" francia nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1961. "100 éves az Óbudai Szeszgyár" egyoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (60mm) T:XF kopott ezüstpatina
1
31771.

1961. "100 éves az Óbudai Szeszgyár" egyoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (60mm) T:XF kopott ezüstpatina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1963. "Legyen a zene mindenkié (Kodály) - Ének-Zene Általános Iskola Veszprém - Emléklap" egyoldalas, öntött bronz plakett (89mm) T:XF kis patina
1
31772.

1963. "Legyen a zene mindenkié (Kodály) - Ének-Zene Általános Iskola Veszprém - Emléklap" egyoldalas, öntött bronz plakett (89mm) T:XF kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1967. "Eger 1967 / A Gárdonyi Géza Diáknapok alkalmával elért művészi teljesítményért" bronz emlékérem (74mm) T:AU
1
31773.

1967. "Eger 1967 / A Gárdonyi Géza Diáknapok alkalmával elért művészi teljesítményért" bronz emlékérem (74mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1967. "1917 - 1967" textilipari jelenetet ábrázoló egyoldalas, öntött bronz plakett (~80-81mm) T:XF
1
31774.

1967. "1917 - 1967" textilipari jelenetet ábrázoló egyoldalas, öntött bronz plakett (~80-81mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse