https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 319
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2830558
31763
466
0
500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" bronz díjérem (36mm) T:2 ph.
Das Lot is nicht erreichbar
2997977
31764
466
0
24000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" Liszt Ferenc jobbra néző portréját ábrázoló bronz plakett kitámasztható fa talapzaton. Szign.: RK (210x158mm, fa talp 284x240mm) T:AU / Hungary 1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" cast bronze plaque with the right looking portrait of Ferenc Liszt on wooden base. Sign.: RK (210x158mm, wooden base 284x240mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3143517
31765
466
0
8000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1943. "A Horthy csúcson állított kereszt munkatúrájának emlékére" Al plakett, hátoldalon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (71x45mm) T:AU,XF ph. 3010608
31766
466
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1943. "Dr. zalai Fenyvessy Béla egyetemi ny. r. tanár 25 éves tanári jubileumára hálás tanítványai 1918-1943" bronz emlékplakett (61x40mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
2556460
31767
466
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1948. "Magyar Kommunista Párt - III. Megyei Konferencia - 1948. február 7-8. Szombathely" egyoldalas fém plakett (109mm) T:2,2-
Das Lot is nicht erreichbar
3143277
31768
466
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
~1950. "Rákosi Mátyás Kovácsológyár" egyoldalas bronzozott fém plakett, rögzítéshez szolgáló lyukakkal (174x113mm) T:XF Hungary ~1950. "Mátyás Rákosi Forging Factory" one-sided bronze clad metal plaque, with holes for hanging (174x113mm) C:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2969525
31769
466
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1951. "Primi professores nostri - I. Turányi-K.Kádas-L.Silbersdorff - MCMLI Quinquaginta Annorum / Facultas ingeniariorum transportatoria habet annos L - Szegedinum - Zolnokia Budapestinum" bronz plakett dísztokban (70mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
3109192
31770
466
0
2600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1960. "A Demokratikus Ifjúsági Világszövetség 15. évfordulója / 15e Anniversaire de la Fédération Mondiale de la Jeunesse Démocratique 1945-1960" francia nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3062592
31771
466
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1961. "100 éves az Óbudai Szeszgyár " egyoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (60mm) T:XF kopott ezüstpatina
Das Lot is nicht erreichbar
3146040
31772
466
0
3200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1963. "Legyen a zene mindenkié (Kodály) - Ének-Zene Általános Iskola Veszprém - Emléklap" egyoldalas, öntött bronz plakett (89mm) T:XF kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
3021786
31773
466
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1967. "Eger 1967 / A Gárdonyi Géza Diáknapok alkalmával elért művészi teljesítményért" bronz emlékérem (74mm) T:AU 3063815
31774
466
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1967. "1917 - 1967" textilipari jelenetet ábrázoló egyoldalas, öntött bronz plakett (~80-81mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse