Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 319

31713.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

31714.

Rufpreis:
8 000 HUF

Simon Ferenc (1922-) 1985. "A szolnoki vár 300 éve szabad / MÉE - A török uralom véget ért" Ag és bronz emlékérem pár (34,57/0.640g/42,5mm) T:BU
31715.

Rufpreis:
8 000 HUF

Somogyi Árpád (1926-) ~1980. "T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) + "T.O.T." műgyantás kitüntető jelvény eredeti tokban (25mm) T:AU
31716.

Rufpreis:
1 600 HUF

31717.

Rufpreis:
1 600 HUF

Somogyi Árpád (1926-2008) DN (~1972) "Néprajzi Múzeum - Museum Ethnographicum Budapest - Fundatum est 1872 - Anno 1872" kétoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (104mm) T:XF
31718.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (132mm) T:AU
31719.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szabó Gábor (1940-) DN "Erdőkertesért" egyoldalas bronz plakett, dísztokban (98mm) T:AU
31720.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szentirmai Zoltán (1941-) 1986. "Liszt Ferenc 1811-1886 / Emlékezetül 1986-ban" kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (109mm) T:UNC / Hungary 1986. "Liszt Ferenc 1811-1886 / Emlékezetül 1986-ban (In Memoriam in 1986)" double-sided bronze plaque in original display case. Sign.: Zoltán Szentirmai (109mm) C:UNC
31722.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

ifj. Szlávics László (1959-) 1991. "Széchenyi István / Születése 200. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU
31723.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Kájlinger Mihály 1860-1924" egyoldalas, bronz plakett, hátoldalon két darab fúrt lyukkal (60mm) T:XF HP 5590.
31724.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) 1984. "Somlyói Báthory István / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU kis patina Adamo DE5
31726.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF