Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 319
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3144521
31713
466
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
3143541
31714
466
Numismatik
3009700
31715
466
Numismatik
Simon Ferenc (1922-) 1985. "A szolnoki vár 300 éve szabad / MÉE - A török uralom véget ért" Ag és bronz emlékérem pár (34,57/0.640g/42,5mm) T:BU
2941998
31716
466
Numismatik
Somogyi Árpád (1926-) ~1980. "T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) + "T.O.T." műgyantás kitüntető jelvény eredeti tokban (25mm) T:AU 3085207
31717
466
Numismatik
3141842
31718
466
Numismatik
Somogyi Árpád (1926-2008) DN (~1972) "Néprajzi Múzeum - Museum Ethnographicum Budapest - Fundatum est 1872 - Anno 1872" kétoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (104mm) T:XF
3144515
31719
466
Numismatik
Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (132mm) T:AU
3141528
31720
466
Numismatik
Szabó Gábor (1940-) DN "Erdőkertesért" egyoldalas bronz plakett, dísztokban (98mm) T:AU 2997675
31722
466
24000
Numismatik
Szentirmai Zoltán (1941-) 1986. "Liszt Ferenc 1811-1886 / Emlékezetül 1986-ban" kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (109mm) T:UNC / Hungary 1986. "Liszt Ferenc 1811-1886 / Emlékezetül 1986-ban (In Memoriam in 1986)" double-sided bronze plaque in original display case. Sign.: Zoltán Szentirmai (109mm) C:UNC
3023842
31723
466
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 1991. "Széchenyi István / Születése 200. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU 3145559
31724
466
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Kájlinger Mihály 1860-1924" egyoldalas, bronz plakett, hátoldalon két darab fúrt lyukkal (60mm) T:XF HP 5590.
3029891
31726
466
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1984. "Somlyói Báthory István / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU kis patina Adamo DE5 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF