https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 319

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lapis András (1942-) DN "Hotel Royal / Hunguest Hotels - Szeged" Ag és bronz emlékérem pár (35,73g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU
1
31687.

Lapis András (1942-) DN "Hotel Royal / Hunguest Hotels - Szeged" Ag és bronz emlékérem pár (35,73g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Széchenyi István A Pest-Budai Malomipar Alapítójának Emlékére" fém emlékérem (2x) (42,5mm) T:UNC,AU (egyik eredetileg PP)
1
31688.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Széchenyi István A Pest-Budai Malomipar Alapítójának Emlékére" fém emlékérem (2x) (42,5mm) T:UNC,AU (egyik eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Széchenyi István A Pest-Budai Malomipar Alapítójának Emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
1
31689.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Széchenyi István A Pest-Budai Malomipar Alapítójának Emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Győr Kultúrájáért Alapítvány 1992" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31690.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Győr Kultúrájáért Alapítvány 1992" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / Szent István" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU ujjlenyomat, kopott aranyozás
1
31691.

Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / Szent István" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU ujjlenyomat, kopott aranyozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában és dísztokban (31,41g/0.999/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, fo., paitina
1
31692.

Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában és dísztokban (31,41g/0.999/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, fo., paitina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (97mm) T:AU
1
31693.

Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (97mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Főfotó - Munkában eltöltött évekért - 15" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (76mm) T:AU
1
31694.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Főfotó - Munkában eltöltött évekért - 15" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (76mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Első Magyar Országos Iparművészeti Tárlat Emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (69,5mm) T:XF HPII 1677.
1
31695.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Első Magyar Országos Iparművészeti Tárlat Emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (69,5mm) T:XF HPII 1677.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 "VNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BVDAPESTINI 1951-1976 / ANNVS FVNDATIONIS FACVLTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:XF kopott ezüstözés, karc
1
31696.

Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 "VNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BVDAPESTINI 1951-1976 / ANNVS FVNDATIONIS FACVLTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:XF kopott ezüstözés, karc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" jelzett Ag emlékérem (25,26g/0.800/42,5mm) T:AU
1
31697.

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" jelzett Ag emlékérem (25,26g/0.800/42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Martsa István (1899-1986) ~1970. "Záhony" vasutas témájú egyoldalas öntött bronz plakett, részben cizellálatlan peremmel (109mm) T:AU,XF
1
31698.

Martsa István (1899-1986) ~1970. "Záhony" vasutas témájú egyoldalas öntött bronz plakett, részben cizellálatlan peremmel (109mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse