https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 319
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3024206
31687
466
0
8000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lapis András (1942-) DN "Hotel Royal / Hunguest Hotels - Szeged" Ag és bronz emlékérem pár (35,73g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
3017453
31688
466
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Széchenyi István A Pest-Budai Malomipar Alapítójának Emlékére" fém emlékérem (2x) (42,5mm) T:UNC,AU (egyik eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3007556
31689
466
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Széchenyi István A Pest-Budai Malomipar Alapítójának Emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3024347
31690
466
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Győr Kultúrájáért Alapítvány 1992" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3144900
31691
466
0
1600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / Szent István" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU ujjlenyomat, kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
3147521
31692
466
0
9000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában és dísztokban (31,41g/0.999/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) ujjlenyomat, fo., paitina
Das Lot is nicht erreichbar
3139686
31693
466
0
3800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (97mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3128951
31694
466
0
8000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Főfotó - Munkában eltöltött évekért - 15 " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (76mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3148201
31695
466
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Első Magyar Országos Iparművészeti Tárlat Emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (69,5mm) T:XF HPII 1677. 3028084
31696
466
0
3600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 "VNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BVDAPESTINI 1951-1976 / ANNVS FVNDATIONIS FACVLTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:XF kopott ezüstözés, karc
Das Lot is nicht erreichbar
3024030
31697
466
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" jelzett Ag emlékérem (25,26g/0.800/42,5mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3144551
31698
466
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Martsa István (1899-1986) ~1970. "Záhony" vasutas témájú egyoldalas öntött bronz plakett, részben cizellálatlan peremmel (109mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse