https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 319

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ST6
1
31590.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ST6

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte 1763-1845 / Batsányiné B. Gabriella 1766-1839 - Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
1
31591.

Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte 1763-1845 / Batsányiné B. Gabriella 1766-1839 - Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31592.

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) + Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Al emlékérem (32mm) T:AU (PP) ujjlenyomat
1
31593.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) + Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Al emlékérem (32mm) T:AU (PP) ujjlenyomat

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1987. "100 éves a Bayer-eljárás Dr. C.J.Bayer / Almásfüzitői Timföldgyár" bronz emlékérem (70mm) T:AU
1
31594.

Bognár György (1944-) 1987. "100 éves a Bayer-eljárás Dr. C.J.Bayer / Almásfüzitői Timföldgyár" bronz emlékérem (70mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1988. "Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1938 - MÉE / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem bársony szütyőben (36,11g/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BP25
1
31595.

Bognár György (1944-) 1988. "Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1938 - MÉE / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem bársony szütyőben (36,11g/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BP25

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE" piedfort bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31596.

Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE" piedfort bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1990. "1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag emlékérem (35,74/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, apró folt Adamo BP31
1
31597.

Bognár György (1944-) 1990. "1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag emlékérem (35,74/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, apró folt Adamo BP31

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1991. "76. Küldött Közgyűlés Mosonmagyaróvár OMBKE" egyoldalas bronz plakett (48x40mm) + DN "1892 OMBKE" részben ezüstözött bronz plakett (20x15mm) + Csath Béla: Zsigmondy Vilmos. Bp., 1988. A három együtt dísztokban. T:AU
1
31598.

Bognár György (1944-) 1991. "76. Küldött Közgyűlés Mosonmagyaróvár OMBKE" egyoldalas bronz plakett (48x40mm) + DN "1892 OMBKE" részben ezüstözött bronz plakett (20x15mm) + Csath Béla: Zsigmondy Vilmos. Bp., 1988. A három együtt dísztokban. T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
11
 
Bognár György (1944-) 1995. "Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995" aranyozott-, ezüstözött fém és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31599.

Bognár György (1944-) 1995. "Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995" aranyozott-, ezüstözött fém és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,22g/0.925/50mm) T:PP patina, ujjlenyomat
1
31600.

Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,22g/0.925/50mm) T:PP patina, ujjlenyomat

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 2002. "Magyar Millennium" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (62,46g/0.925/50mm) T:PP ujjlenyomat, patina
1
31601.

Bognár György (1944-) 2002. "Magyar Millennium" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (62,46g/0.925/50mm) T:PP ujjlenyomat, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse