Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 319
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3085400
31614
466
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. "Tisza István" bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. "HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA" (61mm) T:XF oxidáció, lekopott bronzozás, a csavar hiányzik
3085498
31615
466
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) DN "Dunaújvárosi Sütőipari Vállalat" bronz plakett (68x141mm) T:AU
3030160
31616
466
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) DN "Hazafias Népfront Budapesti Bizottsága" egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU
2967901
31617
466
Numismatik
3145797
31618
466
Numismatik
Cséri Lajos (1928-2020) DN Indián törzsfő(?) portréja, egyoldalas, öntött bronz plakett (~108mm) T:AU 3150877
31619
466
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1985. "Radnóti" egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU
3029970
31620
466
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21
3085998
31621
466
Numismatik
3147362
31622
466
14000
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) DN "Bartók Béla és Pásztory Ditta" kétoldalas öntött bronz plakett (107-107mm) T:AU,XF 3024372
31623
466
3800
Numismatik
Csontos László (1925-2013) 1979. "Háló" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina
3020575
31624
466
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. "MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára" bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. "Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding" bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs! Adamo BP49
3143644
31625
466
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1971. "Varga Katalin Ápolónőképző Iskola / 25 év a Szocialista Egészségügyért 1946-1971" ezüstpatinázott bronz emlékérem (40mm) T:AU kis ph Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF