Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 319
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3024890
31872
466
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
3db-os bronz emlékérem tétel, benne Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" bronz emlékérem (42,5mm) + 1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." bronz emlékérem (42,5mm) mindhárom érem sérült műanyag tokban T:UNC
3030130
31873
466
Numismatik
9db klf bronz emlékérem ÁPV tokokban, nagyrészt MÉE kiadások, sok sérült és plombás tok T:UNC,AU
2973286
31874
466
Numismatik
DN "Szervezési és Vezetési Tudományos Társaság - Társasági Munkáért Érem" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban, gravírozva (88mm) T:UNC
2965089
31875
466
Numismatik
DN "Közalkalmazottak Szakszervezete / 40 éves Szakszervezeti Tagságért" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem dísztokban (68mm) T:AU
2993747
31876
466
Numismatik
2988514
31877
466
Numismatik
DN "Debreceni Orvostudományi Egyetem / Pro Universitate" kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:AU patina
2792833
31878
466
Numismatik
DN "Országos Közlekedésbiztonsági Tanács " porcelán egyoldalas emlékérem (98mm) T:1
3086810
31879
466
Numismatik
DN "Zsigmondy Vilmos 1821-1888" bronz lemezplakett (30x40mm) T:XF patina
3085455
31881
466
Numismatik
DN "MAGÉV - Műszaki Anyag és Gépkereskedelmi Vállalat" tükörírással írt egyoldalas bronz emlékérem (41mm) T:AU patina
3028094
31882
466
Numismatik
2006. "MTI - 125 éves a Magyar Távirati Iroda" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP
3115616
31883
466
Numismatik
DN "Zugló" bronz emlékplakett eredeti dísztokban (78x110mm) T:XF
3067750
31884
466
Numismatik
1960 k. "Nyugdíjba vonulása alkalmából a Budapesti Postaigazgatóság vezetősége és a szakszervezet budapesti bizottsága " egyoldalas bronz emlékplakett névre szóló gravírozással (80x45mm) T:XF patina, hátoldalán forrasztásnyomok
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF