https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 98

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
12524.

Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
1
12525.

Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Makonde afrikai fafaragás, korának megfelelő állapotban, 20. század. 25 cm
1
12526.

Makonde afrikai fafaragás, korának megfelelő állapotban, 20. század. 25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
1
12527.

MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm
1
12528.

Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ismeretlen szobrász: Lóverseny, öntött bronz, talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 29 cm, m: 21 cm
1
12529.

Ismeretlen szobrász: Lóverseny, öntött bronz, talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 29 cm, m: 21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ismeretlen szobrász: Nőszirom. Bronz, márvány talpazaton, m: 22 cm
1
12530.

Ismeretlen szobrász: Nőszirom. Bronz, márvány talpazaton, m: 22 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vadászkutya a zsákmánnyal, bronz dombormű, falikép, 28x20 cm
1
12531.

Vadászkutya a zsákmánnyal, bronz dombormű, falikép, 28x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hölgyportré, égetett agyag dombormű / falikép, jelzett a hátoldalon, alján repedéssel, 36x27 cm
1
12532.

Hölgyportré, égetett agyag dombormű / falikép, jelzett a hátoldalon, alján repedéssel, 36x27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bőrrel bevont elefánt szobor, jó állapotban, m: 29 cm, h: 35 cm
1
12533.

Bőrrel bevont elefánt szobor, jó állapotban, m: 29 cm, h: 35 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Petőfi Sándor büszt talapzaton. Bronzírozott fém büszt, bronz talapzaton, kopott, m: 17,5 cm
1
12534.

Petőfi Sándor büszt talapzaton. Bronzírozott fém büszt, bronz talapzaton, kopott, m: 17,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kossuth Lajos büszt talapzaton. Öntött bronz, m: 15 cm
1
12535.

Kossuth Lajos büszt talapzaton. Öntött bronz, m: 15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse