Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3071742
12524
465
70000
Sculptures, statuettes, plaques
2840579
12525
465
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
2883759
12526
465
Makonde afrikai fafaragás, korának megfelelő állapotban, 20. század. 25 cm 2840860
12527
465
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
3003746
12528
465
22000
Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm
2909953
12529
465
32000
3108171
12530
465
Ismeretlen szobrász: Nőszirom. Bronz, márvány talpazaton, m: 22 cm 2714952
12531
465
Vadászkutya a zsákmánnyal, bronz dombormű, falikép, 28x20 cm
3134599
12532
465
Hölgyportré, égetett agyag dombormű / falikép, jelzett a hátoldalon, alján repedéssel, 36x27 cm
2928091
12533
465
Bőrrel bevont elefánt szobor, jó állapotban, m: 29 cm, h: 35 cm 3130673
12534
465
Petőfi Sándor büszt talapzaton. Bronzírozott fém büszt, bronz talapzaton, kopott, m: 17,5 cm 3130670
12535
465
Kossuth Lajos büszt talapzaton. Öntött bronz, m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF