Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3089502
12512
465
Sculptures, statuettes, plaques
2910245
12513
465
2982309
12514
465
Pipázó juhász bronzírozott fém fali dísz .Dombormű 18x27 cm
3015047
12515
465
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm
3015050
12516
465
Keleti bölcs - nagyméretű, gazdagon faragott fa szobor, kopással, m: 48 cm
3092775
12517
465
2 db dél-afrikai faragott márvány szobor. 16 cm 3093846
12518
465
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) : Hídépítő vállalat bronz plakett. 15x22 cm Fa alapon. 28x22 cm Fa sérült
3003756
12519
465
28000
Kína, 20. sz., Ónix oroszlán, fa talapzaton. Lábnyomban jelzéssel, kis kopással, 33x9x19 cm
2000861
12520
465
2938860
12521
465
4800
Krisna figura 11 cm Festett fém 11 cm
2988119
12522
465
Egyiptomi fej, ónix, kis kopással, jelzés nélkül, m: 13,5 cm 2928562
12523
465
Ismeretlen szobrász: Lovak falikép. Faragott fa, jelzés nélkül, a fa természetes repedését leszámítva hibátlan, akasztható, 41x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF