Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 98

1926 Weinhoffer Károly szobor, "1896 Weinhoffer Károly 1926 Vígszínház" felirattal. Ón, talapzaton, kopással, m: 25 cm
12536.

Rufpreis:
10 000 HUF

12537.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vass Áron: Pipázó férfi kutyával, kerámia szobor, jelzett, sérült, m: 25 cm
12538.

Rufpreis:
10 000 HUF

Adolf Hitler bronz fejszobra, márvány talapzaton. Jelzés nélkül, m: 13,5 cm
12539.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Sztálin büszt. Bronz, jelzés nélkül, m: 12 cm
12540.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
9

Lenin. Bronzírozott alumínium, talapzaton, jelzés nélkül, kis kopással, m: 35,5 cm
12541.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12542.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Szürrealista bronz lovas figura, talapzat nélkül, kopással, m: 28 cm
12543.

Rufpreis:
8 000 HUF

12544.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Lány báránnyal. I.J. jelzéssel, faragott fa, kopással, m: 35,5 cm
12545.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ismeretlen szobrász: Napkeleti bölcs. Festett, faragott fa, kopással, m: 44 cm
12546.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fáraó szobra. Bronz, csiszolt cédrusfa talapzaton. XX. sz. eleje. 19 cm
12547.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF