Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3130683
12536
465
Sculptures, statuettes, plaques
1926 Weinhoffer Károly szobor, "1896 Weinhoffer Károly 1926 Vígszínház" felirattal. Ón, talapzaton, kopással, m: 25 cm 3130702
12537
465
3130707
12538
465
Vass Áron: Pipázó férfi kutyával, kerámia szobor, jelzett, sérült, m: 25 cm 3131941
12539
465
28000
Adolf Hitler bronz fejszobra, márvány talapzaton. Jelzés nélkül, m: 13,5 cm 3131940
12540
465
Sztálin büszt. Bronz, jelzés nélkül, m: 12 cm 3131938
12541
465
22000
Lenin. Bronzírozott alumínium, talapzaton, jelzés nélkül, kis kopással, m: 35,5 cm 3131960
12542
465
38000
3131952
12543
465
Szürrealista bronz lovas figura, talapzat nélkül, kopással, m: 28 cm 3131963
12544
465
36000
3136934
12545
465
4600
Lány báránnyal. I.J. jelzéssel, faragott fa, kopással, m: 35,5 cm 3136843
12546
465
Ismeretlen szobrász: Napkeleti bölcs. Festett, faragott fa, kopással, m: 44 cm 3133937
12547
465
Fáraó szobra. Bronz, csiszolt cédrusfa talapzaton. XX. sz. eleje. 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF