https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 98
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3133933
12550
465
0
9000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Nevető Buddha. Faragott zsírkő szobor, Sérüléssel. Kelet Ázsia 22 cm 3135373
12552
465
0
40000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Azonosítatlan alkotó: Békegalamb. Bronz szobor UNDA felirattal márvány talapzaton 16x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2966678
12553
465
0
260000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jean Pierre Masier (1878-1957) francia szobrász: Nő gyermekkel és sassal. Patinázott bronz. Jelezve: Masier. Hibátlan, kopásokkal a talapzaton, 49x16x28 cm / Jean Pierre Masier (1878-1957): Woman with eagle and child. Patinated bronze. Signed. Faultless, with some crack in pedestal, 49x16x28 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3137501
12554
465
0
6500
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Síző. Fém szobor, márvány talapzaton, kopott, m: 11 cm 3138141
12555
465
0
1000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
12 db kínai jáde nyúl figura, eredeti dobozában egyenként 5,5 cm 3138143
12556
465
0
1000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
12 db kínai jáde kakas figura, eredeti dobozában egyenként m: 4 cm 3138145
12557
465
0
1000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
12 db kínai jáde macska figura, eredeti dobozában, egyenként 4 cm 3138149
12558
465
0
1000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
12 db kínai jáde tyúk figura, eredeti dobozában, egyenként 4 cm 3138151
12559
465
0
1000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
12 db kínai jáde béka figura, eredeti dobozában egyenként m:3,5 cm 2998187
12560
465
0
22000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Bommer, Georg: Szántás-vetés a falu határában. Felületén ezüstözött, öntött ón dombormű/relief, 1910 körül. Jelzett (jobb alsó sarkán: Gg. Bommer). Fakeretben, korának megfelelő kopásokkal, 18x32 cm (keret: 29,5x43,5 cm)
Das Lot is nicht erreichbar
3086654
12561
465
0
19000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Öreg Voltaire. Ferdinand Barbedienne (1810-1892) büsztje alapján készült XX. sz. eleji gipsz másolat. Jelzés nélkül, feketére mázolva, hibátlan, m: 24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2938886
12562
465
0
2400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse