https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 98
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3117525
12464
465
0
180000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
Das Lot is nicht erreichbar
2650009
12465
465
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2909876
12466
465
0
65000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kichara?: Ágaskodó ló, öntött bronz szobor, fa talapzaton, jelzéssel, hibátlan, 52 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2841243
12467
465
0
30000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3094210
12468
465
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
Das Lot is nicht erreichbar
3029924
12469
465
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Das Lot is nicht erreichbar
3029933
12470
465
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Das Lot is nicht erreichbar
2909841
12471
465
0
55000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen szobrász: Zsoké a lovon, patinázott öntött bronz szobor talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 33 cm, m: 33,5cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2848678
12472
465
0
28000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Kalapos férfi. Égetett agyag, korának megfelelő állapotban, m: 51 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2909575
12473
465
0
55000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen művész: Ló csikójával, patinázott öntött bronz, fém talapzaton, jelzés nélkül, h: 42 cm, m: 29 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3049220
12474
465
0
220000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Ernő (1949): Minotaurus. Bronz 1/1-es, egyedi szobor. Jelzett m: 52 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3117539
12475
465
0
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse